رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۲۳ صفر ۱۴۴۱
  • 2019 Wednesday 23 October

رییس اداره میراث فرهنگی و گردشگری قرچک گفت: ۱۱ برنامه فرهنگی طی هفته گردشگری در قرچک اجرا می شود.

مریم خدابنده در خصوص برنامه های اداره میراث فرهنگی قرچک به مناسبت هفته گردشگری و جهانگردی اظهار داشت: در این هفته و از تاریخ ۵ الی ۱۲ مهرماه برنامه های متعددی اجرایی می شود.

وی افزود: نواختن زنگ گردشگری در مدرسه کمال و شهید داوود آبادی در روستای داوودآباد روز گذشته با حضور مسئولان شهرستان قرچک و دانش آموزان مدرسه به اجرا درآمد.

رییس اداره میراث فرهنگی و گردشگری قرچک برگزاری تور های شهرستان گردی و هنرگردی به منظور آموزش و آشنایی با صنعت گردشگری، حضور در مدارس به منظور آموزش و فرهنگ سازی و معرفی ابعاد گردشگری، تخفیف ۱۵ درصدی مجموعه های اقامتی قرچک و تجلیل از فعالان حوزه گردشگری در ادارات این شهرستان را از دیگر برنامه های این هفته دانست.

خدابنده ادامه داد: بازدید از مجموعه های پذیرایی واقامتی و دفاتر خدماتی و مسافرتی قرچک، برگزاری کارگاه گردشگری با هدف گردشگری و اشتغال با همکاری مرکز علمی- کاربردی این شهرستان در روز چهارشنبه ساعت ۱۳ و برگزاری کارگاه گردشگری و کارآفرینی با همکاری آموزش و پرورش نیز در هفته گردشگری و جهانگردی اجرایی می شود.

وی گفت: برپایی نمایشگاه عکس گردشگری، برگزاری تور شهرستانگردی برای بانوان ادارت و تجلیل از اصحاب رسانه در حوزه گردشگری توسط فرماندار قرچک نیز برنامه های قابل اجرا در این هفته در راستای ترویج فرهنگ گردشگری است.

اخبار مرتبط