رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۲۳ صفر ۱۴۴۱
  • 2019 Wednesday 23 October

فرماندار پیشوا گفت:خانواده بزرگ آموزش و پرورش در ارائه خدمت به آینده سازان ایران اسلامی تنها نیست و تمام ادارات و نهادهای این شهرستان موظفند که در این مسیر، با آموزش و پرورش همکاری کنند.

حسین عباسی روز دوشنبه در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید که در مدرسه نرجس این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: علم و ایمان دو بال پرواز انسان هستند و همراهی این دو اصل مهم است که دانش آموزان می توانند آینده کشور را بسازند.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان اسلام در طول دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: شهد و دلاورمردان هشت سال جنگ تحمیلی، با رشادت و از خودگذشتگی، نام خود را در تاریخ ایران اسلامی ثبت کردند و همه موظفند تا یاد شهیدان را برای امتداد مسیر رو به رشد نظام مقدس جمهوری اسلامی زنده نگاه دارند.

کسب علم بدون تربیت انسان را به تعالی نمی رساند
امام جمعه شهرستان پیشوا نیز در این مراسم گفت :در کنار کسب علم، انسان به تربیت نیز نیاز دارد و در اصل علم بدون تربیت، انسان را به تعالی نمی رساند.
حجت الاسلام روح الله باقری با اشاره به نقش مهم خانواده در تربیت دانش آموزن گفت: خانواده، مکمل تربیت دانش آموزان است و والدین موظفند تا با قرار دادن فرزندان خود در مسیر اهل بیت، آینده اخلاقی آنان را تضمین کنند.

همزمان با نواخته شدن زنگ ایثار و مقاومت در مدارس شهرستان های ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت، بیش از ۱۷۰ هزار دانش آموز با حضور در کلاس های درس، سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.
بر این اساس، بیش از ۵۰ هزار دانش آموز در شهرستان ورامین، بیش از ۵۳ هزار دانش آموز در شهرستان قرچک، بیش از ۶۰ هزار دانش آموز در شهرستان پاکدشت و بیش از ۱۷ هزار دانش آموز در شهرستان پیشوا در مقاطع مختلف، سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.

اخبار مرتبط