رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۲۳ صفر ۱۴۴۱
  • 2019 Wednesday 23 October

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک گفت: قانون نظم و انضباط در مدرسه رکن اصلی تعلیم و تربیت است.

سرهنگ علی موسی پور به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید در مراسم جشن غنچه‌ها و شکوفه‌ها که در مدرسه آیت‌الله خامنه‌ای و فرهنگیان برگزار شد، اظهار داشت: جای تقدیر دارد از مدیریت آموزش و پرورش، مدیران مدارس که برای برپایی مراسم جشن غنچه‌ها در مدارس ابتدایی و جوانه‌ها در مدارس متوسطه اول و دوم زحمات فراوانی کشیدند تا مدرسه شاداب و بانشاط را در اول مهر برای دانش آموزان فراهم نمایند.

وی گفت: آغاز سال تحصیلی که مزین شده با هفته دفاع مقدس را به تمامی فرهنگیان، دانش‌آموزان، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تبریک عرض می‌کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک افزود: امروز دانش آموزان اول ابتدایی در مدارس حضور پیدا کردند و اولین قانون نظم و انضباط را در مدرسه فرار گرفتند که رکن اصلی تعلیم و تربیت است.

موسی پور بیان داشت: امیدوارم تا پایان سال تحصیلی دانش آموزان تعلیم و تربیت، امور انضباطی مدرسه و جامعه را فراگیرند و با این کار مهم بتوانیم جامعه قانونمند و با نظم داشته باشیم.

وی تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، شروع به کار با کتاب، درس، مشق و مدرسه است. دانش آموزان باید برنامه‌ریزی مناسب نسبت به آموختن علم و انضباط داشته باشند.

این مسوول خاطرنشان کرد: اولین روز مدرسه روزبه یادماندنی برای همه دانش آموزان است؛ اولیا و معلمان به دانش آموزان از روز اول قوانین و مقررات را آموزش دهند که با نظم و انضباط پیشرفت و ترقی حاصل می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک یادآور شد: با رعایت نظم و انضباط مشکلات خانه، خانواده و جامعه رفع می‌شود. به دانش‌آموزان آموزش دهید پلیس پشتیبان، یار و یاور شما است.

موسی پور در پایان گفت: همه دانش آموزان هم یاران پلیس هستند؛ دانش آموزان در کمک به رعایت قوانین راهنمایی رانندگی کمک‌حال پلیس در خودروهای شخصی خود باشند، در صورت رعایت نکردن قوانین توسط والدین، آن‌ها را به رعایت قوانین راهنمایی کنند.

اخبار مرتبط