رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۲۳ صفر ۱۴۴۱
  • 2019 Wednesday 23 October

شهردار قرچک از ساماندهی و بهسازی 90 درصد پیاده‌روهای معابر اصلی و فرعی شهر قرچک خبر داد.

محسن خرمی شریف در این خصوص به خبرنگاران، گفت: ارتقای سطح کیفی ساختارهای شهری و ساماندهی معابر سطح شهر با اقداماتی چون پیاده‌روسازی و کف‌پوش گذاری با نظارت کارشناسان فنی در دستور کار شهرداری قرچک قرارگرفته است.

وی افزود: کار تعمیر، مرمت و بهسازی پیاده‌روهای معابر اصلی و فرعی شهر قرچک از ابتدای شروع به فعالیتم در رأس مدیریت شهری در دستور کار قرار گرفت و در حال حاضر 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

این مدیر شهری خاطرنشان کرد: ساماندهی معابر، بهبود و ارتقای وضعیت عبور و مرور شهری برای شهروندان از مهم‌ترین سرفصل‌های بودجه عمران شهری است که با اجرای عملیات پیاده‌روسازی و اجرای کف‌پوش، جدول‌گذاری، ساماندهی خیابان‌های اصلی و فرعی سطح شهر در حال انجام است.

خرمی شریف بابیان اینکه ساماندهی پیاده‌روهای معابر، بهبود و ارتقای وضعیت عبور و مرور شهری همواره یکی از مطالبات جدی شهروندان بوده است، گفت: تلاش می‌کنیم به منظور خدمات‌رسانی به شهروندان و جلب رضایتمندی با اجرای آسفالت‌ریزی و لکه‌گیری، پیاده‌روسازی و اجرای کف‌پوش و همچنین جدول‌گذاری، وضعیت معابر سطح شهر سامان دهیم.

شهردار قرچک در پایان اظهار کرد: تمام تلاش مدیریت شهری خدمت‌رسانی به شهروندان فهیم و خوب قرچک است و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

اخبار مرتبط