رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
  • الإثنين ۲۳ محرم ۱۴۴۱
  • 2019 Monday 23 September

همزمان با عاشورای حسینی، صدها نفر از مردم شهرستان پیشوا با حضور در پایگاه انتقال خون، خون خود را به نیازمندان اهدا کردند. به گزارش ایرنا، عزاداران حسینی در تاسوعا و عاشورای حسینی با حضور در پایگاه انتقال خون مستقر در شهرستان پیشوا، با کنار زدن بدعت ها و خرافه هایی نظیر قمه زنی، خون […]

همزمان با عاشورای حسینی، صدها نفر از مردم شهرستان پیشوا با حضور در پایگاه انتقال خون، خون خود را به نیازمندان اهدا کردند.

به گزارش ایرنا، عزاداران حسینی در تاسوعا و عاشورای حسینی با حضور در پایگاه انتقال خون مستقر در شهرستان پیشوا، با کنار زدن بدعت ها و خرافه هایی نظیر قمه زنی، خون خود را به نیازمندان اهدا کردند.

رئیس مرکز انتقال خون شهرستان ورامین به خبرنگار ایرنا گفت: همزمان با تاسوعای حسینی، پایگاه انتقال خون فعالیت خود را از ساعت ۱۶ آغاز و تا پاسی از شب، پذیرای عاشقان حسینی بود.

فاطمه کنگرلو اظهار داشت: در روز تاسوعا، ۱۵۱ نفر به پایگاه انتقال خون مراجعه کردند که از این تعداد، ۱۵۰ نفر خون سالم خود را اهدا کردند.
وی افزود: همزمان با عاشورای حسینی نیز پایگاه انتقال خون از ساعت ۸ صبح پذیرای عاشقان حسینی بود که تاکنون بسیاری از عزاداران به پایگاه های انتقال خود مراجعه و خون خود را اهدا کردند.
پایگاه انتقال خون شهرستان ورامین امسال در انتهای بلوار شهید مهتدی پیشوا مستقر است.

اخبار مرتبط