رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۲۶ جماد أول ۱۴۴۱
  • 2020 Wednesday 22 January

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف کارگاه غیر مجاز تولید روغن موتور در قرچک خبر داد.

سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران در خصوص کشف کارگاه روغن های تقلبی در شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اخبار مردمی مبنی بر تولید روغن غیر استاندارد در کارگاهی در قرچک به پلیس ارسال شد.

وی گفت: این موضوع توسط کارشناسان پلیس و عوامل اطلاعاتی ناجا مورد بررسی قرار گرفت و پس از شناسایی محل، با هماهنگی مراجع قضایی از محل بازدید به عمل آمد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران بیان داشت: تیم بازید کننده ۲۰ هزار لیتر گازوئیل در مخازن دفن شده، کشف و در ادامه بازدید ۲۰ هزار لیتر روغن موتور که به صورت غیر استاندارد و تقلبی تولید شده بود نیز در این بازدید نیز کشف شد.

عزیزی افزود: مسؤول کارگاه بازداشت شده و در اختیار پلیس قرار گرفت، یک دستگاه خودرو نیز توقیف شده پرونده در اختیار مراجع قضایی قرار دارد.

وی بیان داشت: بابت اعتماد مردم به پلیس خدمتگزار و اطلاعات لازم را در اختیار پلیس قرار می‌دهند، تشکر می‌کنم تقاضا داریم فعل و انفعالات مشکوک را در حوزه محل زندگی و کاری خودشان را با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران خاطر نشان کرد: در کارگاه تقلبی مقادیر زیادی روغن موتر تولید و به بازارها عرضه شده بود.

وی گفت: این کارگاه از گازوئیل و روغن سوخته روغن موتور تقلبی تولید می‌کرد و در اختیار مشتریان خاص خودشان قرار می‌داد. این محصولات را در بازار به عنوان روغن اصل ارائه می‌شد در این میان تمامی افرادی که با این موضوع در ارتباط بودند شناسایی شده و دستور و برخورد لازم داده شده است.

اخبار مرتبط