رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
  • الإثنين ۲۳ محرم ۱۴۴۱
  • 2019 Monday 23 September

اختتامیه نمایشگاه شمیم حسینی در شهرستان پیشوا با حضور نماینده مردم دشت ورامین برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین آرامی معاون تبلیغات اسلامی پیشوااظهار کرد: نمایشگاه شمیم حسینی در شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است، هیئت ها و مساجدی که در سامانه اداره تبلیغات ثبت نام کردند و مجوز دارند و هیئت هایی که سال های قبل مجوز گرفتند توانستند اجناس مورد نیاز در نمایشگاه را خریداری کنند.

وی افزود: هیئت ها و مساجد با اخذ مجوز تا سقف ۵۰۰ هزار تومان اجناس رایگان دریافت کردند.

حجت الاسلام آرامی در مورد افتتاح نمایشگاه شمیم حسینی در سال آینده در پیشوا نیز عنوان کرد: در محرم سال آینده نمایشگاه شمیم حسینی را در پیشوا خواهیم داشت تا هیئت ها و مساجد شهرستان بتوانند از وسایل مورد نیاز بهره ببرند.

معاون تبلیغات اسلامی در مورد دریافت وسایل مورد نیاز مساجد نیر اذعان کرد: در این نمایشگاه در پیشوا فقط هیئت هایی که مجوز دارند می توانند از وسائل مورد نیاز بهره ببرند و مساجد شهرستان باید با در دست داشتن مجوز در شهر تهران و نمایشگاه شمیم حسینی در تهران این وسایل را تهیه کنند.

آرامی در مورد اختتامیه نمایشگاه شمیم حسینی در پیشوا تصریح کرد: این نمایشگاه که از ۸ شهریور در شهرستان دایر بود امروز با حضور سیدحسین نقوی نماینده مردم دشت ورامین و مسئولین اداره تبلیغات و اداره اوقاف و امور خیریه به پایان رسید و در سال آینده نمایشگاه شمیم حسینی در شهرستان پیشوا دایر خواهد بود.

حجت الاسلام آرامی در پایان خاطرنشان کرد: در شهرستان پیشوا به همت اداره تبلیغات اسلامی و همکاری اداره اوقاف و امور خیریه نمایشگاه شمیم حسینی تشکیل شد و ما در فکر و اندیشه آن هستیم تا این نمایشگاه را ارتقا دهیم و اغلام مورد نیاز مانند مرغ،گوشت،قند و شکر برای رفاه مردم در ماه های دیگر به جز محرم این نمایشگاه دایر باشد.

اخبار مرتبط