رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
  • الإثنين ۲۳ محرم ۱۴۴۱
  • 2019 Monday 23 September

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: نوجوانان نخبه پیشوا به عنوان نمونه هایی از ظرفیت علمی شهرستان باید الگوی سایر دانش آموزان بوده و خودباوری را به آنان تسری و تعمیم دهند.

حسین عباسی در جمع نخبگان دانش آموزی شهرستان پیشوا ضمن تبریک به آنان برای کسب رتبه های برتر کشور، اظهار کرد: افتخار آفرینی شما با تلاش مجدانه خود و با پشتیبانی و زحمات خانواده در آماده کردن فضا برای تحصیل و طی مراحل رشد علمی میسر شده است.وی افزود: همت شما و پشتیبانی معلمان و مدیران مدارس که شما را مثل فرزندان خود می‌بینند و مسئولیت بزرگی در مدارس دارند، جای تقدیر و قدردانی دارد.

فرماندار شهرستان پیشوا به جایگاه علم در زندگی انسان اشاره و عنوان کرد: این علم است که بشر را به تفکر و تعقل دعوت می کند و توصیه اسلام و نبی اکرم صلی‌الله علیه و آله وسلم نیز به علم آموزی است.

نقش نوجوانان نخبه در ترویج خودباوری بین دانش آموزان

وی با بیان اینکه هرچقدر زندگی ما عالمانه باشد هم در فردیت و هم برای نقش آفرینی در جامعه موثر خواهد بود، افزود: در کنار علم اندوزی، به عنوان یک مطالبه از شما می خواهم که زندگی چند وجهی داشته باشید، چراکه توفیقات ما فردی است و وقتی اجتماعی شود تأثیراتی در جامعه خواهد داشت.

عباسی با تاکید بر نقش نوجوانان نخبه در ترویج خودباوری بین دانش آموزان گفت: کشور به مدیران خلاق، مبتکر، باسواد و فرهیخته و دانشمندان نیاز دارد و شما هستید که آینده کشور را می سازید و همه چشم انتظار طلوع شما در عرصه های اجتماعی کشور هستیم تا مطلعی برای توفیقات در شهرستان باشید.

وی تصریح کرد: با ایده پردازی و کسب علم و تجربه در زمینه های علمی، اقتصادی، فرهنگی و هنری می توانید منشاء اثرات خوبی در شهرستان باشید و همه به افتخارآفرینی شما می بالند و انتظاراتی هم دارند.

فرماندار پیشوا به اهمیت خودباوری در کسب موفقیت اشاره کرد و افزود: اگر شما به همت خود به این رتبه ها رسیدید درواقع نمونه هایی از ظرفیت دانش آموزی شهرستان پیشوا هستید و باید با همت و عزم و اراده خود این خودباوری را به دیگران هم تعمیم داده و الگوی سایر دانش آموزان برای قدم گذاشتن در مسیر موفقیت باشید.

اخبار مرتبط