رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
  • الإثنين ۲۳ محرم ۱۴۴۱
  • 2019 Monday 23 September

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین از آغاز اجرای طرح نظارتی ویژه ایام محرم در این شهرستان به مدت 20 روز خبر داد.

حسن میرزایی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر، اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای ایشان و افزایش تقاضا عمومی برای برخی کالاها در ایام محرم و با توجه به دستورالعمل‌های اجرایی صادره، واحد بازرسی و نظارت این اداره با همکاری اتاق اصناف و سایر ادارات مرتبط اقدام به اجرای طرح نظارتی ویژه ایام محرم می‌کنند.

وی گفت: اجرای این طرح از روز یکشنبه دهم شهریورماه به مدت 20 روز ادامه خواهد داشت و طی آن بر روند فعالیت واحدهای صنفی مدنظر شامل گوشت مرغ، گوشت قرمز، برنج، روغن شکر، حبوبات، ظروف یک‌بارمصرف و سیلندر گاز مایع و… نظارت مستمر صورت می‌گیرد و در صورت مشاهده با هرگونه تخلف احتمالی توسط بنگاه‌های اقتصادی در این ایام برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

میرزایی افزود: با توجه به دستورالعمل‌های صادره از سوی سازمان متبوع هم‌زمان طرح ویژه تنظیم بازار ایام محرم و صفر توزیع نذورات در جهت تأمین مایحتاج کالاهای ضروری و موردنیاز هیئت‌های عزاداری با قیمت مصوب تحویل در انبارها و سردخانه‌های استان و قیمت تحویل به هیئت‌های عزاداری صورت خواهد گرفت.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین تصریح کرد: در اجرای طرح ویژه تنظیم بازار ایام محرم و صفر اقدامات کنترلی و نظارتی بر عرضه و توزیع کالاهای فوق به‌صورت ویژه خواهد بود.

وی در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران‌فروشی، کم‌فروشی، تقلب و … مراتب را بلافاصله با شماره ۱۲۴ ستاد خبری در میان بگذارند.

اخبار مرتبط