رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
  • الإثنين ۲۳ محرم ۱۴۴۱
  • 2019 Monday 23 September

فرماندار شهرستان قرچک گفت: تمام دستگاه ها باید در زمینه اقتصادی مقاومتی برنامه ریزی کنند.

بهمن خطیبی عصر چهارشنبه در جلسه تجلیل از مدیران و کارکنان نمونه شهرستان قرچک‌، بیان کرد: هفته دولت امسال بسیار پربرکت بود و بزودی از مدیران شایسته شهرستان در شورای اداری نیز تجلیل خواهد شد‌.

وی با اشاره به گام دوم انقلاب تصریح کرد: با توجه به شرایط خاص کشور و مشکلات اقتصادی، جنگ روانی و تحریم های ظالمان قطعا گام دوم انقلاب بهتر از گام اول انقلاب همراه با موفقیت باشد.

خطیبی گفت: تمام دستگاه های باید در زمینه اقتصادی مقاومتی برنامه ریزی کنند و از این تحریم ها بصورت یک فرصت استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: با استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست دولت در راستای اقتصاد مقاومتی بتوانیم کشور را اداره کنیم.

خطیبی ادامه داد: باید ادارات به سمت اقتصاد مقاومتی بروند و ما از پروژه های دانش بنیان استفاده کنیم و این ها جزو برنامه های گام دوم است که باید با کار دسته جمعی صورت گیرد.

وی با اشاره به ملاک های انتخاب کارمند نمونه کارمند نمونه باید مبتکر باشد و با ابتکار خود اداره را تحت تحول قرار دهد.

فرماندار شهرستان قرچک افزود: یک کارمند با استفاده از قوانین و دستور العمل های با تلفیق این دو کار ارباب رجوع را راه بیندازند.

وی گفت: کارمند نمونه باید الگوی همکان باشد واگر مشکل یک ارباب رجوع را حل کنیم مورد توجه خدا و بندگان خواهید شد و پاکدستی در انتخاب کارمند نمونه باید مورد توجه قرار گیرد.

خطیبی بیان کرد: ‌چند سالی هست که میز خدمت در راستای تکریم ارباب رجوع است و در حد توان همه ادارات این موضوع جدی بگیرند و یک ارباب رجوع درکمترین زمان با استفاده از این خدمات جواب بگیرد و روحیه کار دسته جمعی جواب می دهد.

اخبار مرتبط