رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
  • الإثنين ۲۳ محرم ۱۴۴۱
  • 2019 Monday 23 September

رئیس اداره آب و فاضلاب پیشوا با اشاره به رفع مشکل قطعی آب این شهرستان گفت: دیگر شاهد قطعی و افت فشار آب در شهرستان پیشوا نخواهیم بود.

کامران رمضان‌زاده با بیان اینکه مشکل قطعی آب در پیشوا برطرف شده، اظهار کرد: با اقداماتی که در یک ماه اخیر انجام دادیم و آبگیری‌ها و ذخیره کردن آب که به صورت مستمر انجام شد دیگر شاهد قطعی آب در شهرستان نخواهیم بود.

وی افزود: با توجه به گرم شدن دوباره هوا در روزهای آینده شهروندان عزیز بایستی در مصرف آب صرفه‌جویی کنند.

رمضان‌زاده در مورد فعالیت نیروهای آبفا در یک ماه اخیر عنوان کرد: نیروهای آبفا در مدت یک ماه شبانه روز مشغول کار بودند تا هرچه زودتر مشکل کمبود آب حل شود.

وی گفت: شهرستان پیشوا نسبت به شهرستان‌های دیگر استان تهران با مشکل جدی کمبود آب مواجه بود اما با تدابیری که اندیشیده شد از این پس حتی در زمان بامداد نیز مشکل قطع و افت فشار نخواهیم داشت.

رئیس اداره آب و فاضلاب پیشوا با اشاره به ایجاد حلقه‌های چاه در شهرستان بیان کرد: برای حفر 2 تا 3 چاه نیاز به زمین مناسب است که این موضوع در اسرع وقت پیگیری می‌شود تا در سال‌های آینده مشکل کمبود آب برطرف شود.

رمضان‌زاده درباره انتقال آب از سد ماملو نیز اذعان کرد: پیگیر انتقال آب از سد ماملو به پیشوا خواهیم بود که تا سال آینده این امر محقق شود.

رئیس آب و فاضلاب پیشوا در پایان خاطرنشان کرد: از تمام مردم عزیز پیشوا که در این مدت طولانی به دلیل قطع آب اذیت شدند، عذرخواهی می‌کنم و قول می‌دهم که دیگر مشکل قطع آب نخواهیم داشت.

اخبار مرتبط