رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
  • الإثنين ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۱
  • 2019 Monday 9 December

اتصالات وشیرآلات چاه های آب شرب در جنوب شرق استان تهران تعمیر اساسی شد

در پنج ماه نخست سال ۹۸ طی برنامه‌ریزی و اقدامات انجام‌شده ۵۰ دستگاه شیرآلات سر چاهی در مناطق جنوب شرقی استان تهران تعمیر و سرویس شدند.
مهدی شمس‌آبادی گفت: به‌منظور ارتقاء کیفیت خدمات و بهبود عملکرد تجهیزات منابع تولید از ابتدا سال جاری تا پایان مردادماه توسط واحد پی‌ام حوزه بهره‌برداری و با همکاری امورات و ادارات تحت پوشش نسبت به تعمیر اساسی ۵۰ دستگاه منصوبات، اتصالات و شیرآلات سر چاهی اقدام شد.
معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران بابیان این مطلب گفت: بر اساس برنامه زمان‌بندی‌شده تعمیر و سرویس ۵۰ دستگاه شیرآلات دیگر نیز در شش‌ماهه دوم امسال در دستور کار معاونت نظارت بر بهره‌برداری قرار دارد.

وی گفت: تعمیر این منصوبات که در چاه‌های در حال بهره‌برداری کاربرد اساسی دارند، صرفه‌جویی اقتصادی قابل‌توجهی به همراه داشته و نقش مهمی در تولید پایدار آب شرب دارد.
شمس‌آبادی افزود: به‌منظور تأمین و توزیع پایدار آب شرب شهروندان جنوب شرق استان تهران اجرای پروژه‌های تعمیراتی به‌صورت مستمر از سوی این معاونت انجام می‌شود که می‌توان به فعالیت‌های در حال پیگیری در این زمینه به استقرار سیستم مکانیزه تعمیرات و نگهداری (سی‌ام ام‌اس) و ایجاد واحد تعمیر و نگهداری بر پایه پایش وضعیت (سی بی دم) اشاره کرد.

شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران به شهرستان های ورامین،پاکدشت ،قرچک و پیشوا خدمات ارائه می کند

اخبار مرتبط