رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸
  • الخميس ۷ ربيع ثاني ۱۴۴۱
  • 2019 Thursday 5 December

مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان قرچک گفت: استعدادیابی و شناسایی نخبگان باید از مدارس آغاز شود و در حوزه نخبه پروری در پژوهش سراهای قرچک برنامه‌ریزی مناسبی صورت گرفته است.

صبح امروز نخبگان جوان شهرستان قرچک با غلامرضا بختیاری مدیر آموزش‌وپرورش این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کردند و در خصوص مشکلات خود در حوزه پژوهش، فناوری و استعدادیابی پرداخته و خواستار کمک مسئولان شهرستان در حوزه‌های علمی شدند.

غلامرضا بختیاری مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان قرچک در این دیدار، اظهار کرد: قرچک از شهرستان‌هایی است که از نظر علمی و وجود جوانان نخبه در استان تهران حرفی برای گفتن دارد.

وی افزود: تراز علمی هر کشور در جوامع بین‌المللی با طرح‌های پژوهشی، مقاله‌ها و اختراعات علمی مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

مدیر آموزش‌وپرورش قرچک گفت: آینده هر کشور به دست نخبگان و جوانان میسر می‌شود، اگر می‌خواهیم به اوج قله تمدن و پیشرفت علمی دست‌یابیم باید سخت تلاش کنیم و چرخ علمی کشور را به حرکت دربیاوریم.

بختیاری بیان کرد: باید آمادگی لازم در حوزه علم و فناوری ایجاد کنیم، در دنیا امروزی به این نتیجه رسیده‌اند که بزرگ‌ترین سرمایه هر جامعه برای پیشرفت و توسعه منابع انسانی جوان است.

وی تصریح کرد: آموزش‌وپرورش قرچک از تمامی طرح‌های پژوهشی پژوهشگران جوان و نخبه علمی در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان حمایت می‌کند.

مدیر آموزش‌وپرورش قرچک تأکید داشت: مدیریت آموزش‌وپرورش شهرستان آماده همکاری همه‌جانبه با طرح‌ها و ایده‌های پژوهشگران جوانان شهرستان است.

بختیاری بیان داشت: پژوهشگران جوان قرچک باید در شناسایی نخبگان جوان و استعدادیابی دانش آموزان مستعد در مدارس همراه و هم یار آموزش‌وپرورش باشند.

وی خاطرنشان کرد: استعدادیابی و شناسایی نخبگان باید از مدارس آغاز شود و در حوزه نخبه پروری در پژوهش سراها و مراکز علمی شهرستان برنامه‌ریزی مناسب صورت گرفته است که در سال جاری با حضور نخبگان برتر شهرستان اجرایی می‌شود.

اخبار مرتبط