رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 20 August

شکرالله حسن بیگی پیش از ظهر دوشنبه در نخستین جلسه ستاد انتخابات استان تهران طی سخنانی بر لزوم بی طرفی و عدم حمایت از هیچیک از کاندیداها تاکید کرد و گفت: صیانت از آرای مردم، رعایت قانون و تاکید بر افزایش مشارکت مردم از وظایف ذاتی ستاد انتخابات کشور و استان تهران است. وی افزود: […]

شکرالله حسن بیگی پیش از ظهر دوشنبه در نخستین جلسه ستاد انتخابات استان تهران طی سخنانی بر لزوم بی طرفی و عدم حمایت از هیچیک از کاندیداها تاکید کرد و گفت: صیانت از آرای مردم، رعایت قانون و تاکید بر افزایش مشارکت مردم از وظایف ذاتی ستاد انتخابات کشور و استان تهران است.

وی افزود: طبق ابلاغ وزارت کشور استان‌هایی که دارای معاونت مجزای امنیتی و انتظامی هستند الزاماً باید ستاد امنیت را تشکیل دهند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت: استان تهران مجموعاً دارای ۶ حوزه انتخابیه با ۳۵ نماینده است و به این مفهوم که حوزه انتخابیه پاکدشت دارای ۱ نماینده، دماوند و فیروزکوه ۱ نماینده، شهریار، قدس، ملارد ۱ نماینده و شهرستان‌های رباط کریم و بهارستان ۱ نماینده و ورامین، پیشوا و قرچک ۱ نماینده و شهرستان‌های تهران، ری، پردیس، شمیرانات و اسلامشهر دارای ۳۰ نماینده است.

حسن بیگی اضافه کرد: برنامه زمان‌بندی برگزاری انتخابات تدوین و برای فرمانداران ارسال شده است.

وی گفت: حدود ۷ هزار شعبه اخذ رأی در استان تهران پیش بینی شده که امسال به ازای هر ۵ شعبه یک بازرس تعیین شده است و رئیس ستاد انتخابات استان تهران با حفظ سمت سخنگوی ستاد انتخابات نیز است.

اخبار مرتبط