رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 18 August

پاکدشت- فرماندار پیشوا گفت: پیگیری مطالبات مردم پاکدشت در دستور کار قرار گرفته است.

هادی تمهیدی بعد از ظهر چهارشنبه با حضور در جمع مردم روستای علی آباد در بخش شریف آباد شهرستان پاکدشت اظهار داشت: دیدار با مردم روستاها یک فرآیند جدی برای ارتباط بدون واسطه با مردم است.

وی افزود: این دیدارها در راستای ایجاد همدلی و همزبانی بیشتر بین مردم و مسئولان صورت می‌گیرد لذا مشارکت همه دستگاه‌ها در این دیدارها لازم و ضروری است.

رئیس شورای اداری شهرستان پاکدشت با بیان اینکه شناسایی و بررسی مشکلات مردم از مهمترین وظیفه مسئولان اجرایی است تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی ضمن بررسی و شناسایی مشکلات و مطالبات مردم با برنامه ریزی و تخصیص اعتبارات لازم نسبت به رفع مشکلات و تحقق مطالبات مردم اقدام کنند.

تمهیدی افزود: روستاها بخش مولد جامعه هستند لذا در راستای تحقق شعار سال می‌بایست با تمرکز به حل مشکلات و موانع موجود در روستاها در زمینه رونق تولید در حوزه‌های کشاورزی و دامپروری اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهیم.

فرماندار شهرستان پاکدشت اظهار کرد: در دولت تدبیر و امید توجهات ویژه ای به عمران و آبادانی روستاها صورت گرفته است و این توجهات موجب افزایش سهم جمعیت ساکن در روستاها شده است.

تمهیدی گفت: آبیاری تحت فشار یکی از فرصت‌هایی طلایی برای کشاورزان و باغداران است و دولت نیز در این زمینه تسهیلات بلا عوض اختصاص داده و در صورت تجمیع اراضی هزینه‌های اجرای این روش ابیاری تقریباً به صفر خواهد رسید.

گفتنی است که در این جلسه تصمیماتی در خصوص اسفالت معابر روستا و تأمین زیر ساخت‌هایی نظیر تقویت شبکه توزیع اب و برق و واگذاری سالن ورزشی روستا به دهیاری و بازبینی طرح هادی روستا و…اتخاذ شد.

اخبار مرتبط