رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
  • الخميس ۲۰ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Thursday 22 August

معاون اقتصادی معاون اول رییس جمهور طی دیدار با ابراهیم شیرکوند متولی ورزش ورامین گفت: تمام تلاشم جهت تحقق خواسته های مردم شهرم است.

ابراهیم شیرکوند رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین به همراه ابوطالب شیرکوند از خیرین ورزش یار و جمعی از فعالین سیاسی – اجتماعی دشت ورامین عصر امروز با سعید شیرکوند معاون اقتصادی اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور دیدار و گفت و گو کردند.

رییس اداره ورزش و جوانان ضمن بیان گزارشی از روند ورزش منطقه ، گفت:طی سالهای اخیر اتفاقات خوش آیندی نصیب ورزش گردیده که امید میرود با همت و نگاه ویژه دولتمردان ، شرایط بهتر از گذشته در شهرستان قهرمان پرور ورامین رخ نمایی کند.

ابراهیم شیرکوند افزود:مطالبه خانواده بزرگ ورزش ورامین ، اهمیت در راستای ایجاد زیرساخت های مناسب برای فعالیت های گسترده تر میباشد تا بتوان با بهره مندی از فرصت های موجود به قهرمان پروری و کشف استعدادهای بیشتر روی آوریم.

وی ادامه داد:انتظار مردم جهت همراهی برای توسعه و هماهنگی امور ورزشی بیش از گذشته است و این مهم باید به همت متولیانی که فرزند دشت ورامین میباشد در دستور کار قرار گیرد.

سعید شیرکوند پس از شنیدن اظهارات متولی ورزش ورامین اشاره داشت:تمام تلاشم در راستای تحقق خواسته های مردم شهرم خواهد بود تا آنچه لایق جامعه ورزش است به منصه ظهور برسد.

این مسوول اظهار کرد: رای رونق ورزش ، نیاز به سروسامان دادن به زیرساخت ها میباشد و این امر قطع به یقین از جمله اهداف مدنظر قرار خواهد گرفت.

معاون اقتصادی معاون اول رییس جمهور گفت :برخی از اماکن ورزشی نیاز مبرم به ساماندهی و بازسازی دارند که در این خصوص حمایت های ویژه ای را منظور میکنیم تا بتوان آینده قهرمان پروری را تضمین نماییم.

شیرکوند اظهار داشت :با توجه به فعالیت گسترده در بعد قهرمانی و حضور چشمگیر تیمهایی از ورامین در لیگ های معتبر کشور همچون والیبال که توانسته افتخارآفرینی را پیشه کند ، در صورت فراهم نمودن شرایط ساخت سالن 5 هزار نفره از سوی مسوولان شهرستان ، تلاش خواهیم نمود تخصیص اعتبار مورد نیاز مجموعه فوق را فراهم نماییم.

اخبار مرتبط