رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
  • الخميس ۲۰ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Thursday 22 August

ه گزارش روز چهارشنبه ، براساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان استان تهران امروز صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود و از بعدازظهر فردا با نفوذ سامانه بارشی افزایش ابر و از ظهر جمعه به تدریج از غرب استان شروع […]

ه گزارش روز چهارشنبه ، براساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان استان تهران امروز صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود و از بعدازظهر فردا با نفوذ سامانه بارشی افزایش ابر و از ظهر جمعه به تدریج از غرب استان شروع بارندگی خواهیم داشت که در بعضی ساعات با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید همراه است.
براساس این اطلاعیه بارش تا روز یکشنبه کم و بیش ادامه خواهد داشت و در روز (شنبه) بخصوص در ارتفاعات و شرق استان از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.
بیشینه و کمینه دمای هوای استان در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه به ترتیب (22 و 12)، (23 و 14) و (23 و 13) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
ورامین با 23 درجه سانتیگراد و فیروزکوه و آمین آباد با صفر درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط استان طی 24 ساعت گذشته بوده است.

اخبار مرتبط