رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
  • الخميس ۲۰ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Thursday 22 August

فرماندار شهرستان ورامین گفت: ۴ موکب از ورامین به منظور تهیه و توزیع غذای گرم به مناطق سیل زده خوزستان اعزام می‌شوند.

حسین کاغذلو در جلسه ستاد مدیریت بحران که با محوریت امداد رسانی به مناطق سیل زده استان خوزستان در محل فرمانداری ورامین برگزار شد اظهار کرد: کمک رسانی به مناطق سیل زده، تکلیفی است که بر گردن همگان از مردم تا مسئولان است و همه موظفند تا در حد توان، ازآلام مردم سیل زده بکاهند.

فرماندار ورامین افزود: مردم شهرستان ورامین از نخستین روزهای وقوع سیل در استان گلستان با بسیج امکانات لجستیک، اعزام گروه‌های امدادی هلال احمر، یک اکیپ امدادی از شرکت آب و فاضلاب و نیز کمک‌های مردمی تلاش کرد تا اندکی از آلام مردم سیل زده استان گلستان بکاهد.

کاغذلو تصریح کرد: روز گذشته نیز ستاد مدیریت بحران شهرستان ورامین، ۵ دستگاه کمپرسی، یک دستگاه لودر، یک دستگاه بابکت و یک دستگاه بالابر توسط دهیاری‌های شهرستان به استان خوزستان اعزام شد.

فرماندار ورامین بیان کرد: با توجه به این که استان تهران در جریان سیل اخیر به عنوان معین استان خوزستان تعیین شده، تلاش می‌گردد تا بخشی از امکانات لجستیک موجود در شهرستان به ویژه مناطق روستایی و دهیاری‌ها با در نظر گرفتن نیازهای منطقه‌ای به استان خوزستان ارسال شود تا در امداد رسانی به مناطق سیل زده، یاریگر دیگر امدادگران از استان تهران باشد.

وی گفت: با هماهنگی‌های به عمل آمده، ۴ موکب از شهرستان ورامین به منظور تهیه و توزیع غذای گرم به مناطق سیل زده استان خوزستان اعزام می‌شوند.

فرماندار ورامین تصریح کرد: تمامی کمک‌های مردمی جمع آوری شده در مناطق مختلف شهرستان به موکب ها تحویل داده می‌شود تا کالاها به این واسطه در اختیار مردم سیل زده قرار گیرد.

وی افزود: هم اکنون یک واحد نانوایی سیار از شهرستان ورامین در مناطق سیل زده استان گلستان مشغول به فعالیت است و نان را به صورت رایگان در اختیار مردم این مناطق قرار می‌دهد.

اخبار مرتبط