رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 20 August
  • دوشنبه 11 مارس 2019 - 05:39
  • کد خبر : 27690
  • اتاق خبر
  • چاپ خبر : حل مشکلات اقتصادی کشور با مذاکره پیش نمی‌رود

رئیس عقیدتی-سیاسی نیروی انتظامی گفت: حل مشکلات اقتصادی کشور با مذاکره پیش نمی‌رود، باید باروحیه جهادی تلاش کنیم و از داشته‌های کشور بهره ببریم بی‌شک بر همه مشارالیه خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علیرضا ادیانی در سومین یادواره 100 سردار شهید نیروی انتظامی شرق استان تهران اظهار داشت: مقام معظم رهبری اعلام کردند از وظایف رهبری این است که باید تلاش کنیم شعله جهاد، شهادت‌طلبی، ایثار، شهادت و ولایت مداری در کشور جمهوری اسلامی ایران به افول نرود.

وی گفت: جایگاه یادواره شهدا علاوه بر تکریم خانواده شهدا، باید به مقام و منزلت و جایگاه شهدا و اقدامی که آن‌ها انجام دادند به مردم بازگو کنیم، چراکه آن‌ها از بزرگ‌ترین سرمایه خود گذاشتند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا خاطرنشان کرد: هیچ‌کس به اندازه مقام معظم رهبری ظرفیت‌های جوانان، داشته‌های کشور، استفاده از جوانان تحصیل‌کرده انقلابی نمی‌داند، راه‌حل و رفع مشکلات اقتصادی کشور در داخل کشور است، علت به وجود آمدن بعضی از مشکلات اقتصادی موجود ضعف مدیریتی است.

ادیانی تأکید کرد: در هشت سال دفاع مقدس با دست‌خالی به نبرد ابرقدرت‌های جهانی رفتیم ولی یک وجب از خاک ایران را به دشمن ندادیم و در جنگ هشت‌ساله انقلاب اسلامی و فرهنگ مقاومت به جهان صادر کردیم.

وی تصریح کرد: به برکت روحیه جهادی بود که در زمان جنگ و بعد از جنگ تحمیلی اقدام به ساخت موشک و در حوزه دفاعی کشور شدیم و در حال حاضر در منطقه حرف اول در حوزه دفاعی را می‌زنیم، ولی در زمان جنگ سیم‌خاردار هم به مانمی دادند.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا بیان داشت: حل مشکلات اقتصادی کشور با مذاکره پیش نمی‌رود، باید باروحیه جهادی تلاش کنیم و از داشته‌های کشور بهره ببریم بی‌شک بر همه مشارالیه خواهیم کرد و این موضوع را در سخت‌ترین شرایط موجود این موضوع را نشان دادیم پس باروحیه جهادی برای رفع مشکل کشور تلاش کنیم.

ادیانی یادآور شد: هیچ پدر و مادری فرزند شهیدش را فراموش نخواهد کرد، نباید کاری کنیم شرمنده پدران و مادران شهدا باشیم، باید غمخوار پدران و مادران شهدا بوده و در مسیر شهدا قدم برداریم.

وی افزود: مواظب رفتار و برخورد خود با خانواده شهدا باشیم، حرمت خانواده‌ها شهدا را حفظ کنید، کاری نکنید که در قیامت نتوانید پاسخ خون شهدا را دهید.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا اظهار کرد: در جامعه اسلامی باید امربه‌معروف، آزادی اسلام، موازین اسلامی در دستور کار باشد، عدالت را در دستور کار قرار دهید، در حوزه‌های سیاسی و انتخابات کشور به افرادی رأی ندهید که طعم فقر را نچشیده باشد و نسبت به اهداف والای شهدا بی‌تفاوت باشند.

ادیانی در پایان خاطرنشان کرد: شهدا در زمان حیات با نثار جان خود و در زمان شهادت با معنویت خود به‌نظام انقلاب روح تازه می‌بخشند.

اخبار مرتبط