رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
  • الجمعة ۱۹ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Friday 24 May

استاندار تهران گفت: مردم دشت ورامین در مواقع حساس جامعه نشان دادند که پشتیبان ولایت هستند و از آرمان‌های شهدا و امام راحل (ره) دفاع خواهند کرد. به گزارش خبرنگار ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی شامگاه چهارشنبه (۱۵ اسفند) در دیدار با خانواده شهید موسی سفیدیان گفت: ایران در هیچ مقطعی جنگی نداشته که ذره‌ای از […]

استاندار تهران گفت: مردم دشت ورامین در مواقع حساس جامعه نشان دادند که پشتیبان ولایت هستند و از آرمان‌های شهدا و امام راحل (ره) دفاع خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی شامگاه چهارشنبه (۱۵ اسفند) در دیدار با خانواده شهید موسی سفیدیان گفت: ایران در هیچ مقطعی جنگی نداشته که ذره‌ای از خاک وطن به تاراج بیگانگان نرفته باشد، ولی در جنگ تحمیلی به برکت مقاومت شهدا و خون ایثارگران وطن اسلامی، ذره‌ای از خاک کشورمان به دست بیگانه نیفتاد.

استاندار تهران گفت: مسئولان وامدار خون شهدا هستند و همواره روابط مسئولان به عنوان خادمین مردم باید صمیمی‌تر باشد.

وی تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا منبع نوری هستند، که به جامعه روشنی داده و راه سعادتمندی را نشان می‌دهند، امروز خانواده معظم شهدا با دل‌های سرشار از ایمان ثابت کرده‌اند که در راه ارزش‌های انقلاب اسلامی باید دِین خود را ادا کرده و راه شهدا را با صلابت ادامه دهند.

استاندار تهران گفت: مردمان دشت ورامین در مواقع حساس جامعه نشان دادند که پشتیبان ولایت هستند و از آرمان‌های شهدا و امام راحل (ره) دفاع خواهند کرد.

محسنی بندپی در پایان سخنان افزود: حضور مسئولان در خانه‌های شهدا فرصتی است تا ضمن ادای دِین به خانواده‌های معزز شهدا، از ایستادگی، صبوری و گذشت آنها درس بگیریم و در زندگی بکار بندیم، شهدا همیشه در قلب‌ها زنده و یادشان گرامی و پاینده است.

اخبار مرتبط