رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۶ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 21 May

خبر استان: رئیس شورای اسلامی شهر ورامین گفت: در سال های گذشته پله پله از شهرستان های استان تهران عقب افتادیم و اگر کاری نکنیم این روند ادامه دارد. جعفر اردستانی در نشست نهضت اطلاع رسانی مسئولان شهرستان ورامین که عصر روز شنبه در فرمانداری این شهرستان برگزار شد گفت: یکی از ویژگی های منحصر […]

خبر استان: رئیس شورای اسلامی شهر ورامین گفت: در سال های گذشته پله پله از شهرستان های استان تهران عقب افتادیم و اگر کاری نکنیم این روند ادامه دارد.

جعفر اردستانی در نشست نهضت اطلاع رسانی مسئولان شهرستان ورامین که عصر روز شنبه در فرمانداری این شهرستان برگزار شد گفت: یکی از ویژگی های منحصر به فرد شهرستان ورامین، تعداد بالای اصحاب رسانه است که این موضوع از توفیقات مدیران شهرستان است تا بهترین بهره برداری را از این امتیاز در جهت ارتباط دوجانبه با شهروندان داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: ورامین مشکلات بسیاری دارد و بدون شک در یک دوره این کاستی ها قابل حل نیست.

وی با اشاره به نقش مردم در آبادانی شهر گفت: ما از مردم انتظار نداریم برای حل مشکلات اقتصادی به عنوان سرمایه گذار عمل کنند بلکه فقط کافیست هزینه مضاعفی را به مدیریت شهری تحمیل نکنند.

رئیس شورای اسلامی شهر ورامین تصریح کرد: طبق پیگیری های صورت گرفته در سال ۹۸ حدود ۱۰۰ میلیارد تومان بابت ارزش افزوده به حساب شهرداری ورامین واریز خواهد شد.

اخبار مرتبط