رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۱
  • 2020 Monday 6 July

خبر استان: رئیس دانشگاه پیام نور مرکز قرچک-ورامین گفت: تاکنون ۱۴۲۳۵ دانشجو در این مرکز فارغ التحصیل شده اند. مراد راهداری در نشست خبری خود که عصر چهارشنبه در سالن همایش های این مرکز برگزار شد گفت: در مدت زمان فعالیت این مرکز دانشگاهی که حدود ۲۵ سال است ۱۴۲۳۵ دانشجو در ۳ گروه آموزشی […]

خبر استان: رئیس دانشگاه پیام نور مرکز قرچک-ورامین گفت: تاکنون ۱۴۲۳۵ دانشجو در این مرکز فارغ التحصیل شده اند.

مراد راهداری در نشست خبری خود که عصر چهارشنبه در سالن همایش های این مرکز برگزار شد گفت: در مدت زمان فعالیت این مرکز دانشگاهی که حدود ۲۵ سال است ۱۴۲۳۵ دانشجو در ۳ گروه آموزشی علوم انسانی و اجتماعی، علوم پایه و فنی مهندسی فارغ التحصیل و جذب بازار کار شده اند.

وی افزود: این مرکز دارای ۳۳ رشته در مقطع کارشناسی و ۱۳ رشته در مقطع کارشناسی ارشد است.

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز قرچک-ورامین تصریح کرد: در حال حاضر ۳۹۳۵ دانشجو در مقطع کاشناسی و ۷۰۰ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.

وی با اشاره به امکان تحصیل اتباع خارجی در این مرکز گفت: ۱۶۳ دانشجو اتباع خارجی که عموما از کشور افغانستان هستند در این دانشگاه در حال تحصیل هستند.

مراد راهداری با اشاره به فارغ التحصیل ۱۴۰ اتباع خارجی در این مرکز افزود: با توجه به کیفیت بالای آموزشی، فارغ التحصیلان این مرکز توانسته اند در بازار کار جایگاه های مهمی را کسب نمایند.

وی با اشاره به ظرفیت های بالای این مرکز در حوزه آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی خاطر نشان کرد: با وجود این امکانات در حال حاضر حدود ۴۰ درصد صندلی های این دانشگاه خالی است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط