رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 18 August

خبراستان: معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: شهرستان ورامین در مسائل مربوط به دام نیز مانند دیگر زمینه‌ها در کشور پیشگام بوده و توانسته نمونه‌های دامی به روز را پرورش دهد. به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، مرتضی رضایی معاون امور دام وزیر جهاد کشاورزی از دامداری اجداد سپیدان ورامین بازدید کرد و در روند فعالیت‌های […]

خبراستان: معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: شهرستان ورامین در مسائل مربوط به دام نیز مانند دیگر زمینه‌ها در کشور پیشگام بوده و توانسته نمونه‌های دامی به روز را پرورش دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، مرتضی رضایی معاون امور دام وزیر جهاد کشاورزی از دامداری اجداد سپیدان ورامین بازدید کرد و در روند فعالیت‌های این دامداری شامل پرورش بز شیری سانن و آپاین و همچنین پرورش شتر قرار گرفت.

معاون امور دام وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: دامداران و پرورش دهندگان دام به همراه عشایر این شهرستان از دیرباز در جهت رفع نیاز عموم مردم تلاش شبانه روزی بسیار زیادی کشیده‌اند و در این راه نیز ایثارگری‌های بسیاری کرده‌اند تا کشور را از نیاز به دیگران دور کند.

وی با بیان اینکه علوم روز توانسته گام‌های خوبی در جهت بهره برداری بیشتر صورت دهد، افزود: امروز کشورهای گوناگون و متخصصان داخلی کشورمان به دنبال آن هستند تا با صرف کمترین هزینه و وقت بتوانند بازدهی بیشتری را در عین حال سالم بودن دام و فراورده‌های دامی به دست آورند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: شهرستان ورامین در مسائل مربوط به دام نیز مانند دیگر زمینه‌ها در کشور پیشگام بوده و توانسته است نمونه‌های دامی به روز را پرورش دهد که بز شیری سانن از نمونه این نمونه‌های دامی هستند که در این دامداری شاهد پیشرفت بسیار خوب تولید این نوع دام هستیم.

اخبار مرتبط