رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 18 August

خبراستان: شهردار پیشوا گفت: مجموعه مدیریت شهری آماده هر نوع کمک در جهت اجرای برنامه های متنوع و فراگیر در هفته فرهنگی پیشوا است و از هیچ حمایتی دریغ نخواهد کرد. به گزارش راوی امروز،  نشست مشترک دست اندرکاران فرهنگی شهر پیشوا با شهردار روز یکشنبه ۳۰ دی ۹۷ به منظور برنامه ریزی برای اجرای هر چه […]

خبراستان: شهردار پیشوا گفت: مجموعه مدیریت شهری آماده هر نوع کمک در جهت اجرای برنامه های متنوع و فراگیر در هفته فرهنگی پیشوا است و از هیچ حمایتی دریغ نخواهد کرد.

به گزارش راوی امروز،  نشست مشترک دست اندرکاران فرهنگی شهر پیشوا با شهردار روز یکشنبه ۳۰ دی ۹۷ به منظور برنامه ریزی برای اجرای هر چه بهتر هفته فرهنگی شهرستان برگزار شد.

در این نشست، حکمت امیری شهردار ضمن بررسی پیشنهادها، برای اجرای متنوع و فراگیر برنامه های هفته فرهنگی قول مساعد داد و گفت: شهرداری در همه زمینه ها به ویژه مالی از برنامه های فرهنگی شهرستان حمایت خواهد کرد.

گفتنی است، در این نشست برنامه هایی از جمله ایجاد مرکز پیشوا شناسی، تهیه و تولید تیزرها و بنرهای معرفی پیشوا، استقرار پایگاههای فرهنگی و عرضه اقلام آن در مکانهای پر تردد، معرفی هر چه بیشتر پیشوا و جاذبه های آن با استفاده از رسانه های نوشتاری و تصویری، حمایت از برنامه های خلاقانه و پذیرش طرحهای عموم شهروندان و افزایش بودجه فرهنگی در سال آینده پیشنهاد شد و مورد بررسی قرار گرفت.

اخبار مرتبط