رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 18 August

خبراستان: رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت درباره تحول ورزش بعد از انقلاب اسلامی گفت: طبق آمار توسعه ورزش در 40 سال گذشته بسیار چشمگیر است. حسین طالقانی رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره زیرساخت ورزش اظهار داشت: اقدامات زیرساختی صورت گرفته در حوزه ورزش گامی مؤثر در محرومیت‌زدایی، […]

خبراستان: رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت درباره تحول ورزش بعد از انقلاب اسلامی گفت: طبق آمار توسعه ورزش در 40 سال گذشته بسیار چشمگیر است.

حسین طالقانی رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره زیرساخت ورزش اظهار داشت: اقدامات زیرساختی صورت گرفته در حوزه ورزش گامی مؤثر در محرومیت‌زدایی، ایجاد اشتغال، توسعه خصوصی‌سازی و افزایش سرانه ورزشی کشور است.

وی با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان داشت: همان‌طور که آمارها و شاخص‌ها نشان می‌دهد ما در سال‌های پس از انقلاب تحول و رشد چشمگیری از زمینه‌های عمرانی علمی و ورزشی داشتیم که در پاکدشت به اقدامات بسیاری در توسعه ورزش انجام شده و بخش مهم آن نیز در دو سال گذشته اتفاق افتاده است.

حسین طالقانی با توجه به قانون بودن استفاده متوازن از امکانات کشور گفت: برای رشد سطح مناطق کمتر توسعه یافته در فضاها و برنامه‌های ورزشی اقدامات لازم صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: با توجه به موفقیت تیم فوتبال سرخ‌پوشان پاکدشت در مسابقات لیگ یک امیدواریم که پاکدشت بتواند در لیگ برتر نماینده داشته باشد و این مهم در صورتی انجام می‌شود که هم مانند قبل حمایت‌های متولیان، مردم و همراهی مدیریت وجود داشته باشد.

طالقانی با اشاره به حضور آینده تیم پاکدشت در لیگ برتر گفت: این موضوع وظیفه مسئولان شهرستان را برای گسترش زیرساخت‌های هتلینگ و میزبانی مهم‌تر کرده است که اگر به‌خوبی صورت نگیرد مشکلاتی را برای ادامه روند این فعالیت به وجود می‌آورد.

رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت خاطرنشان کرد: اقدامات و خدمات انجام شده طی ۲۰ ماه گذشته در ایام دهه فجر حضور مردم شریف شهرستان ارائه خواهد شد.

اخبار مرتبط