رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 18 August

خبراستان: مراسم سالروز شهادت بانوی دو عالم حضرت زهرا سلام الله علیها در مصلی امام خمینی ره پاکدشت برگزارشد. این مراسم که  با حضور پرشور اقشار مختلف مردم و دوستداران اهل بیت در غم و اندوه برگزارشد مهمان ویژه ای هم داشت. به گزارش خبرگزاری صداوسیما: عضو هیئت علمی جامعه المصطفی که به عنوان سخنران […]

خبراستان: مراسم سالروز شهادت بانوی دو عالم حضرت زهرا سلام الله علیها در مصلی امام خمینی ره پاکدشت برگزارشد.

این مراسم که  با حضور پرشور اقشار مختلف مردم و دوستداران اهل بیت در غم و اندوه برگزارشد مهمان ویژه ای هم داشت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما: عضو هیئت علمی جامعه المصطفی که به عنوان سخنران در این مراسم حضور داشت گفت:قصه ی فاطمه سلام الله علیها با بقیه قصه ها فرق دارد فاطمیه باید روضه نخواند و اگر روضه خواندید باید کامل حق مطلب را ادا کنید.

حجه الاسلام ناصر رفیعی گفت : در شبکه های وهابی و دشمنان شیعه تبلیغ می کنند که ماجرای حضرت فاطمه و شهادت ایشان دروغ است و البته عقل حکم می کند که اینها بگویند دروغ است چون اگر بگویند درست است دیگر چیزی برای عقایدشان باقی نمی ماند.

وی گفت: اگر کسی قبول داشت که به این خانه حمله شده ،بنابراین فاطمه دختر پیغمبر است و نمی شود از کنار این موضوع به سادگی گذشت به همین جهت دشمنان شیعه تمام تلاش خود را می کنند تا فاطمیه را انکار کنند لذا دشمن با فاطمیه مشکل دارد نه با روز عاشورا ،چرا که فاطمیه هویت شیعه است و حضرت زهرا سرآغاز ظهور تشیع است .

وی افزود: اولین خطبه ای که بعد از رسول خدا از خانه ی حضرت علی بیرون آمد خطبه ی پر نفوذ حضرت زهرا است بنابراین به دختران و پسران عزیز توصیه میکنم که این خطبه را مطالعه کنند.

نظیر این مراسم در شهرهای فرون آباد و شریف آباد برگزار و و دوستداران حریم ولایت به عزاداری و نوحه سرایی پراختند.

اخبار مرتبط