رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 18 August

خبراستان: ورامین- مردم مومن و ولایی ورامین در سالروز شهادت حضرت زهرا(س) به سوگواری و عزاداری پرداختند. به گزارش خبرنگار مهر، پیش از ظهر یکشنبه و هم زمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س)،مراسم عزاداری پیاده علما، طلاب و مردم مومن ورامین با حضور آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی، امام جمعه و نماینده ولی فقیه […]

خبراستان: ورامین- مردم مومن و ولایی ورامین در سالروز شهادت حضرت زهرا(س) به سوگواری و عزاداری پرداختند.

به گزارش خبرنگار مهر، پیش از ظهر یکشنبه و هم زمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س)،مراسم عزاداری پیاده علما، طلاب و مردم مومن ورامین با حضور آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین و جمعی از نیروهای نظامی و انتظامی و خانواده شهدا برگزار شد.

مردم مومن ورامین در سوگ مادر سادات حضرت فاطمه الزهرا(س) از صبح  یکشنبه در مسجد صاحب الزمان(عج) این شهرستان به عزاداری پرداخته و اشک ماتم ریختند.

عزاداران و سوگواران ورامینی پس از اجتماع در مسجد صاحب الزمان(عج) و طبق یک آیین سنتی چندین ساله، در خیابان های شهر حضور پیدا کرده و به عزاداری پرداختند.
مردم ورامین در روز شهادت حضرت زهرا(س)، مسجد صاحب الزمان(عج) تا گلزار شهدای سید فتح الله را با پای پیاده طی کرده و از این طریق ارادت و محبت خود به اهل بیت عصمت و طهارت را به نمایش گذاشته و با امام عصر(عج) و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.

اخبار مرتبط