رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 18 August

خبراستان: ورامین- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: عدم پیروی از ولایت فقیه سبب ایجاد تفرقه در کشور می شود. به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سیدمحسن محمودی پیش از ظهر یکشنبه در مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) که در مصلی صاحب الزمان(عج) شهرستان ورامین برگزار شد بیان کرد: امروزه جوانان باید به […]

خبراستان: ورامین- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: عدم پیروی از ولایت فقیه سبب ایجاد تفرقه در کشور می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سیدمحسن محمودی پیش از ظهر یکشنبه در مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) که در مصلی صاحب الزمان(عج) شهرستان ورامین برگزار شد بیان کرد: امروزه جوانان باید به هر بهانه ای از انقلاب و رهبری حمایت و دفاع کنند.

امام جمعه موقت ورامین گفت: با تمام تخریب هایی که دشمنان علیه رهبری انجام می دهند اما هر زمان که رهبری دستور بدهند، جوانان سراسر ایران لبیک می گویند، ولی در زمان حضرت علی(ع)،کسی نبود امیرالمومنین(ع) را حمایت و دفاع کنند.

رییس ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی استان تهران افزود: امروز نباید کاری کرد، که امام زمان(عج)  ناراحت نشود، اگر امام زمان(عج) از دست ما ناراحت بشود ما خود را از امام عصر(عج)خویش محروم کرده ایم.

وی تصریح کرد: چند نوع سرمایه داریم که هویت جهان اسلام محسوب میشود اگر خطبه هایی از جمله،خطبه غدیر پیامبر(ص)، خطبه حضرت زهرا(س) معروف به فدکیه ،خطبه امام سجاد(ع) و خطبه حضرت زینب(س) نبود امروزه اسلام و شیعه عزت و عظمت نداشتند.

استاد حوزه و دانشگاه بیان کرد: من توصیه می کنم که منبری ها و ذاکرین اهلبیت(ع) خطبه فدکیه حضرت زهرا(س)را برای تمام مسلمانان و شیعیان بازگو کنند، که بدانند خطبه فدکیه چه با ارزش است.

وی به خطبه فدکیه اشاره کرد و گفت: امروزه تمام مسلمانان باید از دستورات اهلبیت(ع) اطاعت کنند، به خاطر اینکه باید یک محوریت بین مسئولان باشد، آن حقیقتی است که ملت شیعه را در کنار هم با اتحاد نگه می دارد و آن چیزی جز اهلبیت(ع) نیست.

امام جمعه موقت ورامین گفت: امروز هم ملت اگر از ولایت و نایب امام زمان(عج) پیروی نکنند قطعا شاهد تفرقه های گوناگون از طرف دشمنان خواهند بود، عده ای امروزه با وجود شیعه انگلیسی سعی و تلاش دارند که تفرقه و پراندگی در بین مسلمانان و شیعیان ایجاد کنند.

وی در پایان اشاره کرد و گفت: در طول این ۴۰ سال اتفاقاتی را دشمن رقم زده تا ایران را ازبین ببرد اما ایران اسلامی با استقامت و با حمایت اهلبیت(ع) همچنان پابرجاست و هیچ کسی نمی تواند به این کشوری علوی و مهدوی ضربه وارد کند و شاهد چهل سالگی انقلاب خود هستیم.

اخبار مرتبط