رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 18 August

خبراستان: رئیس سازمان آتش نشانی ورامین گفت: کودک معلول جسمی که در حریق منزل مسکونی محبوس شده بود، با تلاش آتش‌نشانان از حریق نجات پیدا کرد. محسن پارسا رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری ورامین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ورامین اظهار کرد: بعد از اعلام حریق در منطقه کهریزک ورامین، آتش‌نشانان بالافاصله و با […]

خبراستان: رئیس سازمان آتش نشانی ورامین گفت: کودک معلول جسمی که در حریق منزل مسکونی محبوس شده بود، با تلاش آتش‌نشانان از حریق نجات پیدا کرد.

محسن پارسا رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری ورامین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ورامین اظهار کرد: بعد از اعلام حریق در منطقه کهریزک ورامین، آتش‌نشانان بالافاصله و با سرعت عمل بسیار بالایی در محل اعلام شده حاضر شدند.

وی افزود: پس از مشاهده دود از پنجره‌های منزل مورد نظر، انجام اقدامات اولیه در جهت پیشگیری از گسترش حریق و همچنین گسترش میزان خسارات، وارد منزل شدند تا بتوانند اقدامات لازم در جهت اطفای حریق داخل منزل را انجام دهند.

رئیس سازمان آتش نشانی ورامین با بیان اینکه هیچکدام از همسایه‌ها از حضور کودک معلول جسمی در داخل ساختمان باخبر نبودند، گفت: در نبود پدر و مادر، این فرزند معلول در داخل خانه تنها بود که پس از ورود همکاران ما برای کنترل وضعیت آتش و مشاهده این فرزند معلول، سریعاً وی را به خارج از ساختمان منتقل کردند.

پارسا خاطرنشان کرد: از والدین عزیز می‌خواهیم که فرزندان خود به خصوص فرزندان معلول را تنها در خانه نگذارند و در زمان لزوم برای ترک منزل حتماً به همسایه‌ها اطلاع دهند تا در صورت بروز حوادث همکاران ما بتوانند اقدامات مناسب را انجام دهند.

اخبار مرتبط