رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 18 August

خبراستان: مدیر امور آبفای شهرستان قرچک گفت: مدیریت مصرف به همراه ارتقای خدمات آب‌رسانی، با اجرای عملیات نوسازی خطوط فرسوده در قرچک محقق شد. به گزارش راوی امروز،  علی جعفری نسب اظهار داشت: به‌منظور از مدار خارج کردن لوله‌های قدیمی و فرسوده شبکه توزیع در مناطق شهرک گل‌ها و الحدید، عملیات نوسازی و اصلاح شبکه با اجرای […]

خبراستان: مدیر امور آبفای شهرستان قرچک گفت: مدیریت مصرف به همراه ارتقای خدمات آب‌رسانی، با اجرای عملیات نوسازی خطوط فرسوده در قرچک محقق شد.

به گزارش راوی امروز،  علی جعفری نسب اظهار داشت: به‌منظور از مدار خارج کردن لوله‌های قدیمی و فرسوده شبکه توزیع در مناطق شهرک گل‌ها و الحدید، عملیات نوسازی و اصلاح شبکه با اجرای ۶۰۰ متر لوله‌گذاری انجام شد.
وی  با بیان این مطلب که مدیریت مصرف، جلوگیری از تلفات آبی و ارتقا خدمات آب‌رسانی به شهروندان محترم از اهداف اساسی نوسازی شبکه توزیع آب شهری است، خاطرنشان کرد: بر اساس طرح مطالعاتی مصوب در این عملیات اصلاح شبکه از لوله‌های پلی‌اتیلن و در اقطار متناسب با جمعیت ساکن در محل استفاده شد.

مدیر امور آبفای شهرستان قرچک افزود: با اجرای این طرح، شبکه‌های فرسوده در مناطق گل‌های ۱۹ شهرک گل‌ها به طول ۱۸۵ متر، و در گلستان ۷ و ۹ شهرک الحدید به متراژ ۴۳۰ متر از مدار بهره‌برداری خارج شدند تا ضمن این‌که شاهد تنظیم و تثبیت فشار شبکه هستیم آمار حوادث نیز کاهش یافت.

اخبار مرتبط