رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 18 August

خبراستان: معاون توسعه و پیشگیری از اعتیاد بهزیستی استان تهران گفت: معتادان متجاهر فراری مرکز ترک اعتیاد قرچک بعد از آتش سوزی این مرکز هنوز پیدا نشده‌اند. به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، تعدادی از زنان معتاد متجاهر در هفته اول دی ماه امسال به دستور شورای هماهنگی و پلیس […]

خبراستان: معاون توسعه و پیشگیری از اعتیاد بهزیستی استان تهران گفت: معتادان متجاهر فراری مرکز ترک اعتیاد قرچک بعد از آتش سوزی این مرکز هنوز پیدا نشده‌اند.

به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، تعدادی از زنان معتاد متجاهر در هفته اول دی ماه امسال به دستور شورای هماهنگی و پلیس مواد مخدر جمع‌آوری و به مراکز ساماندهی انتقال یافتند.

۵۱ نفر از معتادان متجاهر به مرکز ترک اعتیاد قرچک ورامین سپرده شدند که این افراد پس از چند روز اقامت و برای فرار اقدام به آتش زدن  این مرکز اعتیاد کردند که در پی این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد.

بیشتر بخوانید: زنان معتاد متجاهر مرکز قرچک ورامین فرار کرده‌اند

فرزانه جوادی معاون توسعه و پیشگیری از اعتیاد سازمان بهزیستی استان تهران درگفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت زنان فراری مرکز ترک اعتیاد قرچک ورامین اظهار کرد: این افراد هنوز پیدا نشده‌اند.

وی با بیان اینکه دوربین‌های مداربسته مرکز ترک اعتیاد قرچک در اختیار دادستانی قرچک قرار دارد، افزود: در دوربین‌ها مشاهده شد که دو نفر از افراد با آتش زدن پتو موجب آتش‌سوزی در این مرکز شدند.

اخبار مرتبط