رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 18 August

خبراستان: سرمربی پیام مشهد می‌گوید: جای سوال دارد که برخوردهای شدیدی با تیم پیام صورت می‌گیرد. در ورامین، شب مسابقه ما را بیچاره کردند، اما هیچ گزارشی رد نشد. فکر می‌کنم اگر کشته می‌شدیم شاید اتفاقی رخ می‌داد. جبار قوچان‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص پیروزی تیمش مقابل شهرداری ارومیه در هفته نوزدهم سوپر […]

خبراستان: سرمربی پیام مشهد می‌گوید: جای سوال دارد که برخوردهای شدیدی با تیم پیام صورت می‌گیرد. در ورامین، شب مسابقه ما را بیچاره کردند، اما هیچ گزارشی رد نشد. فکر می‌کنم اگر کشته می‌شدیم شاید اتفاقی رخ می‌داد.

جبار قوچان‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص پیروزی تیمش مقابل شهرداری ارومیه در هفته نوزدهم سوپر لیگ والیبال کشور اظهار کرد: شهرداری ارومیه چیزی برای از دست دادن نداشت، از همین رو در ست نخست با یک بازی انتحاری پیروز شد. در ادامه، تاکتیک‌های این تیم را شناسایی کرده و با استفاده از سرویس‌های دقیق توانستیم خط سرعت این تیم را از کار بیندازیم.

وی افزود: مقابل تیمی که بازیکنانی جدید جذب کرده و کاملا متحول شده، در دفاع روی تور و دریافت‌های انتهای زمین موفق عمل کردیم. پس از دو شکست متوالی، محرومیت تماشاگران‌مان و مصدومیت برخی از بازیکنان تیم، به پیروزی در این دیدار نیاز داشتیم.

سرمربی پیام مشهد در خصوص جای خالی هواداران مشهدی در این دیدار خاطرنشان کرد: همیشه برای تماشاگران‌مان بازی کرده‌ایم و این پیروزی را به هواداران خوب خراسانی تقدیم می‌کنیم.

قوچان‌نژاد در رابطه با ادامه روند پیام در لیگ برتر عنوان کرد: به هیچ وجه دنبال توجیه نیستم، اما در دو دیدار قبلی مستحق شکست نبودیم. مصدومیت بازیکنان‌ خیلی اذیت‌مان می‌کند. برخی از تیم‌ها 20 بازیکن دارند و پس از مصدومیت یا محرومیت هر بازیکن‌شان، یک یار در حد آن جایگزین می‌کنند. بازیکنانی که از لحاظ کیفی مشابه یکدیگر باشند، در تیم‌مان نداریم.

وی یادآور شد: اضافه نکردن بازیکن جدید در نیم‌فصل به مشکلات مالی ارتباطی نداشت. اتفاقا دستم برای جذب بازیکن باز بود، اما بازیکنی وجود نداشت که جذبش کنیم. با یک بازیکن نیز به توافق رسیدیم که در لحظات آخر از چنگ‌مان درآوردند. در تبریز مصدومان زیادی داشتیم و با بدشانسی بازی را واگذار کردیم، اما در دیدار مقابل شهروند اراک، داوران اراکی کم لطفی کردند. خدا را گواه می‌گیرم که سرمربی شهروند نیز بابت اشتباهات داوران خط با من همدل بود. سر همین امتیازات از دست رفته و روی یک پوئن چهار کارت قرمز دریافت کردیم که شیرازه تیم از هم پاشید.

سرمربی پیام مشهد تصریح کرد: جای سوال دارد که برخوردهای شدیدی با تیم پیام صورت می‌گیرد. در ورامین شب مسابقه ما را بیچاره کردند، اما هیچ اتفاقی رخ نداد و گزارشی نیز رد نشد. فکر می‌کنم اگر کشته می‌شدیم شاید اتفاقی رخ می‌داد. اگر بخواهیم لیگ برتر والیبال را بهتر به پایان برسانیم باید عدالت بیشتری اجرا شود.

قوچان‌نژاد در خصوص اینکه ناصر شهنازی به اتفاقات به وجود آمده برای تیم شهرداری ارومیه در ورامین واکنشی نشان نداده، تاکید کرد: به نظرم علاوه بر پیام، سایر تیم‌ها نیز کوتاهی می‌کنند که در پی بروز چنین حوادثی نامه‌ای نمی‌زنند و شکایتی نمی‌کنند. باید تمام این تیم‌ها به صورت جدی پیگیر این دست از اتفاقات باشند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا کناره‌گیری پیام از لیگ برتر در صورت مسجل شدن بی‌عدالتی‌های فدراسیون علیه این تیم، کار درستی خواهد بود یا خیر، گفت: گاهی در برخی موارد آنقدر تحت فشار قرار می‌گیریم که کاسه صبر تحمل‌مان لبریز شده و تصمیمات ناگهانی گرفته می‌شود. اگر هم در لیگ برتر حضور داریم به این دلیل است که به والیبال خراسان لطمه‌ای وارد نشود، اما خدا شاهد است که مستحق این بی‌انصافی‌ها نیستیم که تماشاگران و لیدرمان محروم شود. این مسائل برای‌مان خوشایند نیست و دلمان را می‌شکند. از همین رو در چندین مورد به فدراسیون شکایتی رد کرده‌ایم که عدالت اجرا شود.

اخبار مرتبط