رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 16 July

خبراستان: پدر بزرگوار شهید نوروز آقاپور از شهدای هشت سال دفاع مقدس پاکدشت پس از مدت ها تحمل بیماری به فرزند شهیدش پیوست. به گزارش “ایثار”، آدشرین پدر شهید معظم نوروز آقاپور از شهدای هشت سال دفاع مقدس در بیمارستان شهدای پاکدشت پس از مدت ها تحمل بیماری آسمانی شد. وی که سال ها در […]

خبراستان: پدر بزرگوار شهید نوروز آقاپور از شهدای هشت سال دفاع مقدس پاکدشت پس از مدت ها تحمل بیماری به فرزند شهیدش پیوست.

به گزارش “ایثار”، آدشرین پدر شهید معظم نوروز آقاپور از شهدای هشت سال دفاع مقدس در بیمارستان شهدای پاکدشت پس از مدت ها تحمل بیماری آسمانی شد.
وی که سال ها در انتظار لحظه دیدن فرزند روزها را شب و شب ها را روز می کرد، چندی پیش به دلیل کهولت سن و بیماری به کما رفت و روزهای پایانی عمر خود را در بخش lcu بیمارستان سپری نمود.
یادمان هست با همان لهجه ترکی خاطرات بسیاری را از فرزندش بیان می کرد، نخستین گام برداشتن شهید را چنان تعریف می کرد که انگار در همان لحظه می بیند و بازگو می کند، حالا پس از تحمل بیماری به دیدار معشوق شتافت و لحظات انتظار به پایان رسید.
گفتنی است شهید “نوروز آقاپور” در دومین روز از تیرماه سال ۴۶ چشم به جهان گشود و در ۲۵ فروردین سال ۵۹  و در سن ۱۹ سالگی در منطقه شرهان به فیض شهادت نائل شد.

اخبار مرتبط