رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۲۱ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 25 June

خبراستان: شهردار فرون آباد از آغاز عملیات جدول گذاری خیابان تاج پناه واقع در خیابان مقداد هفتم خبر داد. به گزارش راوی امروز، کوروش میرزایی در این رابطه اظهار داشت: به منظور ارائه خدمات و تسهیلات شهری مناسب به شهروندان اجرای جدول گذاری خیابان تاج پناه به همت مدیریت شهری در حال انجام می باشد. […]

خبراستان: شهردار فرون آباد از آغاز عملیات جدول گذاری خیابان تاج پناه واقع در خیابان مقداد هفتم خبر داد.

به گزارش راوی امروز، کوروش میرزایی در این رابطه اظهار داشت: به منظور ارائه خدمات و تسهیلات شهری مناسب به شهروندان اجرای جدول گذاری خیابان تاج پناه به همت مدیریت شهری در حال انجام می باشد.
وی عنوان کرد: عملیات جدول‎گذاری این خیابان به‌ طول ۵۰۰ متر و نوع جدول استفاده شده از نوع جدول ۶۰ با دهنه ۵۰ می باشد که با هدف سهولت در تردد شهروندان و رفاه حال آنان اجرایی شده است.

شهردار فرون آباد با بیان اینکه با همدلی و همیاری مطلوب بین شهرداری و شهروندان می توان زمینه تسریع در امر خدمت رسانی در زمینه های مختلف به ویژه فعالیت های عمرانی را بیش از پیش فراهم نمود، اضافه کرد: عملیات اجرای تخریب، نوسازی و بهسازی انهار فرسوده معابر شهر با توجه به برنامه ریزی ها و بازدیدهای میدانی صورت پذیرفته و با عنایت به فرسودگی و قدیمی بودن انهار انجام می پذیرد.
وی جدول‌گذاری معابر و خیابان‌ها را به لحاظ تاثیرگذاری بر فضای ارتباطی شهر مهم دانست و تاکید کرد: با هدف ارتقای سطح بهداشت محیط زندگی و ایجاد رضایت شهروندان جدول گذاری در سطح خیابان های شهر در حال انجام می باشد.

اخبار مرتبط