رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۲۱ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 25 June

خبراستان: رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان قرچک از خرید ۹۳۸ نسخه کتاب و با صرف ۲۰۰ میلیون ریال خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک،آمنه بیات گفت: در راستای غنی سازی منابع برای ارتقای سطح علمی و آگاهی مراجعان و اعضاء، ۸۵۰ نسخه کتاب با ارزش ریالی ۲۰۰ میلیون ریال از سوی این […]

خبراستان: رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان قرچک از خرید ۹۳۸ نسخه کتاب و با صرف ۲۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک،آمنه بیات گفت: در راستای غنی سازی منابع برای ارتقای سطح علمی و آگاهی مراجعان و اعضاء، ۸۵۰ نسخه کتاب با ارزش ریالی ۲۰۰ میلیون ریال از سوی این اداره برای کتابخانه ولایت شهرستان قرچک خریداری شد.
وی تصریح کرد: عمومی بودن و تناسب با خواست و نیاز کتابخانه‌ها،‌ مهمترین وجه یک کتاب به منظور انتخاب برای کتابخانه‌های عمومی است؛ در واقع نیاز مخاطب کتابخانه عمومی، موضوعات عمومی است.
دبیر نهضت مطالعه مفید قرچک با اشاره به لحاظ نمودن نظر اعضاء و کتابداران برای دریافت نیازهای موضوعی کتابخانه‌ها بیان کرد: در این زمینه بیشترین نیاز موضوعی اعلام شده به ترتیب در زمینه ادبیات و روانشناسی و تاریخ بوده است بر همین اساس‌ بیشترین عناوین خریداری شده از ۸۵۰ عنوان به ترتیب اولویت در همین موضوعات تاریخ و ادبیات بوده است.

اخبار مرتبط