رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
  • الإثنين ۱۳ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Monday 17 June

خبراستان: در نشست نصیری با مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران شرایط واگذاری 150 واحد مسکونی آماده تحویل در پیشوا به ایثارگران بررسی شد. به گزارش «ایثار تهران»، در این نشست که به منظور ثبت و ضبط خدمات مسکن واگذار شده به ایثارگران و یکسان شدن اطلاعات و تبادل و ارتقای خدمات به این عزیزان […]

خبراستان: در نشست نصیری با مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران شرایط واگذاری 150 واحد مسکونی آماده تحویل در پیشوا به ایثارگران بررسی شد.

به گزارش «ایثار تهران»، در این نشست که به منظور ثبت و ضبط خدمات مسکن واگذار شده به ایثارگران و یکسان شدن اطلاعات و تبادل و ارتقای خدمات به این عزیزان برگزار شد، در راستای مساعدت حداکثری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران و واگذاری زمین به بنیاد شهید تصمیماتی اتخاذ کردند.
همچنین با توجه به اینکه تعداد زیادی از خانواده های شهدا و ایثارگران موفق به اخذ خدمات مسکن از بنیاد نشده اند درباره ارائه تسهیلات لازم در این زمینه و لزوم همکاری بیشتر بین بنیاد و راه و شهرسازی گف و گو شد.
علائی معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی و غفوری معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ نیز در این نشست پس از طرح و بررسی موارد مورد نظر خود، طرفین در مورد تعیین تکلیف زمین وردآورد و شیوه ساخت زمین کوهک بحث و تبادل نظر کردند.
همچنین مقرر شد بنیاد تهران پس از طی مراحل قانونی و اخذ مجوزهای لازم برای ساخت، نسبت به شروع پروژه پس از انجام تشریفات قانونی اقدام نماید.
در پایان این نشست، اعطای وام و تسهیلات ارزان قیمت توسط بانکهای عامل به ایثارگران واجد شرایط، پرداخت تسهیلات برای خرید واحدهای مسکونی قدیمی و قولنامه ای، ایجاد شرایط مناسب برای خانواده های معظم شهدا و ایثارگران فاقد مسکن و کمک به خانه دار شدن آنان با توجه به تورم در بخش مسکن، از جمله مباحثی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اخبار مرتبط