رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۲۱ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 25 June

خبراستان: محفل انس پیشکسوتان دفاع مقدس به مناسبت سالروز عملیات کربلای 5 و گرامیداشت عملیات کربلای 4 در شهرستان ورامین برگزار شد. به گزارش خبرنگار دفاع پرس از تهران، محفل پیشکسوتان دفاع مقدس به مناسبت سالروز عملیات کربلای 5 و گرامیداشت شهدای عملیات کربلای 4، صبح امروز در محل اداره‌ حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع […]

خبراستان: محفل انس پیشکسوتان دفاع مقدس به مناسبت سالروز عملیات کربلای 5 و گرامیداشت عملیات کربلای 4 در شهرستان ورامین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دفاع پرس از تهران، محفل پیشکسوتان دفاع مقدس به مناسبت سالروز عملیات کربلای 5 و گرامیداشت شهدای عملیات کربلای 4، صبح امروز در محل اداره‌ حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس جنوب شرق استان تهران برگزار شد.

در این نشست صمیمی ضمن بازخوانی عملیات‌های غرورآفرین کربلای 4 و 5، هر یک از پیشکسوتان به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در خصوص نحوه و کیفیت برگزاری یادواره‌ها و محافل خاطره گویی دفاع مقدس پرداختند.

لزوم توجه به قشر جوان و نوجوان در برگزاری یادواره‌ها، غنا بخشیدن به محتوای یادواره‌ها، شناسایی و تکمیل بانک اطلاعات راویان و پیشکسوتان دفاع مقدس، از مهمترین موضوعات مطرح شده در این محفل بود.

اخبار مرتبط