رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۲۱ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 25 June

خبراستان: این روزها اگر کسی برای آب درمانی به استخر ایرلو قرچک مراجعه کند با خرابی و قطعی آب دوش های این مرکز مواجه می‌شود. به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، این گزارش میدانی از اوضاع استخر ایرلو قرچک طی روزهای گذشته و در پی شکایت مردمی هست که هفته های قبل نیز در این […]

خبراستان: این روزها اگر کسی برای آب درمانی به استخر ایرلو قرچک مراجعه کند با خرابی و قطعی آب دوش های این مرکز مواجه می‌شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، این گزارش میدانی از اوضاع استخر ایرلو قرچک طی روزهای گذشته و در پی شکایت مردمی هست که هفته های قبل نیز در این استخر شاهد آن بودیم.

در زمستان سرد کمتر کسی به سراغ ورزش شنا می رود به جز بیماران و کسانی که آب درمانی می کنند و ورزش اصلی آن‌ها شنا است.

این گزارش میدانی از اوضاع استخر ایرلو طی روزهای آتی و در پی شکایت مردمی هست که هفته های قبل نیز در این استخر شاهد آن بودیم.

اوضاع استخرها در قرچک خیلی ناراضی کننده است و در حالیکه هزینه آن از مراجعه کنندگان دریافت می‌شود متاسفانه در ارائه حداقل خدمات با نقص جدی مواجه هستیم.

امروز برای آب درمانی به استخر ایرلو قرچک رفتم در حالی که با خرابی و قطعی آب دوش ها مواجه شدم.

در حالی که اکثر مراجعه کنندگان به مدیریت اعتراض کردند با رفتار غیراخلاقی و خلاف نزاکت پرسنل مواجه شدند و در پایان سانس بدون گرفتن دوش و با همان آلودگی ناشی از آب با نارضایتی کامل استخر را ترک کردند.

مردم قرچک منتظر پاسخگویی مسئولان اداره ورزش و جوانان و بهداشت هستند.

اخبار مرتبط