رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۲۱ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 25 June

خبراستان: فرماندار شهرستان ورامین گفت: طرح استقرار سوله مدیریت بحران در روستاهای زواره و خورین به کارشناسان ارائه‌شده تا پس از تائید طرح این اماکن تجهیز و استانداردسازی شود. به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، حسین کاغذلو ظهر سه‌شنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان ورامین که با حضور حسین کتابدار مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان […]

خبراستان: فرماندار شهرستان ورامین گفت: طرح استقرار سوله مدیریت بحران در روستاهای زواره و خورین به کارشناسان ارائه‌شده تا پس از تائید طرح این اماکن تجهیز و استانداردسازی شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، حسین کاغذلو ظهر سه‌شنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان ورامین که با حضور حسین کتابدار مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان تهران در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: شهرستان ورامین به دلیل هم‌جواری با محور اصلی قم–گرمسار، نقش مهمی را در زمان بروز حوادث ایفا می‌کند و می‌تواند به‌عنوان شهرستان معین به سایر مناطق هم‌جوار خدمات خود را ارائه کند.

وی افزود: در جریان بارش سنگین برف در سال گذشته بخشی از محور قم – گرمسار و حسن‌آباد مسدود شد که امدادرسانی به درراه ماندگان تنها از طریق ورامین امکان‌پذیر بود که البته این خدمات به بهترین شیوه ارائه شد.

فرماندار ورامین تصریح کرد: ورامین در حوزه هلال‌احمر با مشکلات بسیاری مواجه است که لازم است این مشکلات در جلسات تخصصی احصا و تصمیمات مقتضی برای رفع آن اتخاذ شود.

کاغذلو با تأکید بر لزوم ساخت سوله مدیریت بحران در شهرستان ورامین گفت: طرح استقرار سوله مدیریت بحران در روستاهای زواره و خورین به کارشناسان ارائه‌شده تا پس از تائید طرح این اماکن تجهیز و استانداردسازی شود.

وی گفت: تشکیل خانه هلال، کار بزرگ و ارزنده‌ای است و روستاهای ورامین ظرفیت ایجاد آن را دارند.

فرماندار ورامین خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی حاکم بر کشور نمی‌توان برای ساخت این خانه‌ها هزینه زیادی را صرف کرد و باید از ظرفیت‌های موجود در روستاها برای ایجاد این خانه‌ها استفاده کرد.

اخبار مرتبط