رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۲۱ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 25 June

خبراستان: هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش جواد آباد ورامین با حضور اعضاء در سالن اجتماعات بخشداری جواد آباد شهرستان ورامین با موضوع چهل ساله شدن نظام مقدس انقلاب اسلامی برگزار شد . به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، در ابتدای جلسه  پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله […]

خبراستان: هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش جواد آباد ورامین با حضور اعضاء در سالن اجتماعات بخشداری جواد آباد شهرستان ورامین با موضوع چهل ساله شدن نظام مقدس انقلاب اسلامی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، در ابتدای جلسه  پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، طاهر طاهری  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورا فرهنگ عمومی شهرستان ورامین گزارشی از دستور جلسه قبل و مصوبات آن ارائه داد؛ سپس دستور جلسه را قرائت نمود و به تشریح برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی پرداخت .

طاهری افزود: چهل ساله شدن نظام مقدس انقلاب اسلامی فرصت مناسبی برای نشان دادن قدرت نظام در مقابل تمام سیاست‌های نادرست دشمنان است.

وی افزود: ما از فرصت پیش آمده باید استفاده کنیم تا دستاوردهای بی‌بدیل انقلاب اسلامی را در این چهل سال با همه فراز و نشیب‌ها به مردم اطلاع‌رسانی کنیم تا باور و اعتماد عمومی ارتقا یابد.

حجت الاسلام والمسلمین رضا پور، امام جمعه بخش جواد آباد نیز در این جلسه ضمن گرامیداشت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: این زمان استثنایی‌ترین دوره تاریخ انقلاب اسلامی است چرا که دشمنان نظام درصدد هستند در فضای مجازی با ایجاد شبهه و تفرقه‌افکنی بین ملت به ویژه قشر جوان و حکومت انقلاب اسلامی فاصله بیاندازند که باید هوشیارانه نقشه‌های آنان را نقش بر آب کنیم.
وی بر نقش تبلیغات و اطلاع رسانی در دنیای کنونی اشاره کرد  و گفت :باید دستاوردهای انقلاب با تبلیغات گسترده اطلاع رسانی گردد تا سیاه نمایی دشمنان نقش بر آب گردد.

امام جمعه جواد آباد تأکید کرد دستگاه ها و نهاد های دولتی در بخش جواد آباد اطلاعات  لازم  در خصوص  دستاوردهای  چهل سالگی انقلاب  اسلامی در  تمامی زمینه های  اقتصادی و سیاسی  و اجتماعی  و…  و برنامه های پیشنهادی خود را در خصوص برگزاری هرچه با شکوه تر  چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تهیه  و به دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی ارسال نمایند .

در پایان، اعضاء با ارائه پیشنهادات خود در جلوه دادن و اهمیت به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و توصیف پیشرفتهای قابل توجه انقلاب در این چهل سال جلسه را به پایان بردند.

اخبار مرتبط