رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۲۱ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 25 June

خبراستان: در راستای برقراری ارتباط مستقیم با مردم و رسیدگی به مشکلات آنها، برنامه دیدار چهره به چهره بهمن خطیبی سرپرست فرمانداری و مسئولان ادارات شهرستان در محلات مختلف برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، در راستای احترام به حقوق شهروندی و در پی تأکید فرماندار شهرستان نسبت به برگزاری دیدارهای […]

خبراستان: در راستای برقراری ارتباط مستقیم با مردم و رسیدگی به مشکلات آنها، برنامه دیدار چهره به چهره بهمن خطیبی سرپرست فرمانداری و مسئولان ادارات شهرستان در محلات مختلف برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، در راستای احترام به حقوق شهروندی و در پی تأکید فرماندار شهرستان نسبت به برگزاری دیدارهای مردمی مسئولان در محلات مختلف، اجرای این برنامه از چهارشنبه ۱۹ دی ماه در محله ولی آباد قرچک آغاز می شود.
در این دیدار بهمن خطیبی فرماندار به همراه معاونین، بخشدار مرکزی و دیگر رؤسای ادارات و نهادهای شهرستان همزمان با نماز مغرب و عشاء با نمازگزاران مسجد خاتم النبیین(ص) واقع در خیابان ولی آباد، بعد از چهارراه گوهردشت، کوچه مدنی ۷ دیدار و گفتگو خواهند کرد.
گفتنی است قرار است این دیدارها بطور مستمر در محلات مختلف برگزار شود و مسئولان از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گرفته و خواسته ها و مطالبات بحق آنان را پیگیری کنند.

اخبار مرتبط