رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۲۱ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 25 June

خبراستان: سرپرست فرمانداری قرچک گفت: ۲۵ درصد مدارس قرچک توسط خیرین مدرسه ساز ساخته شده است و با توجه به کمبود سرانه آموزشی در شهرستان باید همکاری این افراد و همچنین نهادهای عمومی خیر ادامه داشته باشد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در حاشیه بازدید از پروژه های آموزشی شهرستان در […]

خبراستان: سرپرست فرمانداری قرچک گفت: ۲۵ درصد مدارس قرچک توسط خیرین مدرسه ساز ساخته شده است و با توجه به کمبود سرانه آموزشی در شهرستان باید همکاری این افراد و همچنین نهادهای عمومی خیر ادامه داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در حاشیه بازدید از پروژه های آموزشی شهرستان در جمع خبرنگاران افزود: ۱۳ مدرسه قرچک بالای ۲۰ سال سابقه هستند، ۵ مدرسه تابحال مقاوم سازی شده و ۲۰ مدرسه استانداردسازی شده اند.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به اینکه ۲۵ درصد مدارس قرچک توسط خیرین مدرسه ساز ساخته شده است، افزود: ۱۰ مدرسه با ۲۰۰ کلاس درس در قرچک باید ساخته شود.
وی همچنین یادآور شد: جمعیت شهری ما روز به روز در حال افزایش است و باید برای ساختار آموزشی چاره اندیشی شود.
سرپرست فرمانداری قرچک همچنین بر شناسایی زمین هایی که داخل بافت شهری با کاربری آموزشی است، تأکید کرد و گفت: شورای شهر و شهرداری تاکنون کمک های خوبی داشته اند و این روحیه باید تقویت شود.
این مسئول افزود: اداره کل نوسازی مدارس استان تهران از خیرین استانی و کشوری برای ساخت مدرسه در قرچک کمک بگیرد.

اخبار مرتبط