رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۲۱ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 25 June

خبراستان: رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی استان تهران در جلسه شورای آب ورامین گفت : ارائه آموزش به کشاورزان را راهکار مهم در توسعه کمی و کیفی فعالیت های کشاورزی است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، عباس صلاحی اردکانی در جلسه شورای آب شهرستان که به ریاست حسین کاغذلو فرماندار ورامین تشکیل شد اظهار […]

خبراستان: رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی استان تهران در جلسه شورای آب ورامین گفت : ارائه آموزش به کشاورزان را راهکار مهم در توسعه کمی و کیفی فعالیت های کشاورزی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، عباس صلاحی اردکانی در جلسه شورای آب شهرستان که به ریاست حسین کاغذلو فرماندار ورامین تشکیل شد اظهار داشت : این مرکز به تبعیت از اهداف سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، شش وظیفه عمده بر عهده دارد که یکی از مهمترین آن، ارائه آموزش بهره برداران و شاغلین بخش کشاورزی و آموزش رسمی و علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی است چرا که هیچ توسعه ای جز با ارتقاء توان علمی نیروی انسانی به دست نمی آید.
وی اظهار داشت: با توجه به این که این مرکز، فعالیت تحقیقاتی ۱۶ شهرستان استان تهران را تحت پوشش قرار می دهد ، نیازها و اقدامات ترویجی این مناطق مورد ارزیابی قرار گرفته است و به منظور دست یابی به هدف ارتقاء علمی بهره برداران بخش کشاورزی ، تا پایان امسال ۱۲ همایش تخصصی در مناطق مختلف استان تهران اجرا می شود.
صلاحی افزود : این مرکز از با سابقه ترین ادوات مربوط به فراوری پنبه برخوردار است و آمادگی خود را برای احداث موزه پنبه استان تهران با به نمایش گذاشتن این دستگاه ها اعلام می کند.

اخبار مرتبط