رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۲۱ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 25 June

خبراستان: نخستین فصل تئاتر کمدین های نوجوان و جوان شهرستان پیشوا برای اولین بار با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود. به گزارش راوی امروز، پس از برگزاری موفق نخستین فصل تئاتر جوانان توسط  انجمن هنرهای نمایشی شهرستان پیشوا، نخستین فصل تئاتر کمدین های نوجوان و جوان برای اولین بار با همکاری […]

خبراستان: نخستین فصل تئاتر کمدین های نوجوان و جوان شهرستان پیشوا برای اولین بار با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

به گزارش راوی امروز، پس از برگزاری موفق نخستین فصل تئاتر جوانان توسط  انجمن هنرهای نمایشی شهرستان پیشوا، نخستین فصل تئاتر کمدین های نوجوان و جوان برای اولین بار با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

حسین قاسمی رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان پیشوا در این رابطه گفت: امروزه استعدادهای بی نظیری در بین نوجوانان و جوانان در عرصه های مختلف هنری وجود دارد و تلاش می کنیم با برگزاری این نوع برنامه های نمایشی زمینه بروز و کشف استعداد های هنری نوجوان و جوانان را فراهم کنیم و روحیه شور و نشاط شهروندان را در جامعه افزایش دهیم.

وی افزود: علاقه مندان می توانند فقط با ارسال یک ویدئوی ١٠ دقیقه ای با موضوعات جوان و سبک زندگی، جوان و فرهنگ شهروندی، جوان و امید آگاهی، جوان و نشاط اجتماعی، جوان و ازدواج، جوان و آسیب های اجتماعی، جوان و محیط زیست، جوان و فضای مجازی، نوجوان و خانواده و نوجوان و مدرسه تا ۲۲ بهمن ۹۷ به دبیرخانه جشنواره در این رویداد هنری شرکت کنند.

وی افزود: جهت ارتباط با دبیرخانه این جشنواره با شماره های ۳۶۷۲۹۹۵۷ و ۰۹۱۹۲۶۹۵۳۰۸ تماس و یا به پیشوا، تقاطع بین شهدای گمنام و خیابان فلسطین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه کنید.

قاسمی تصریح کرد: پس از بررسی آثار ارسالی، ۲۰ هنرمند جهت شرکت در دوره آموزشی رایگان در اسفندماه با حضور بهترین اساتید استند آپ کمدی کشور شرکت کرده و پس گذراندن ۱۰ کارگاه باید آثار خود را جهت ارزیابی هیئت انتخاب فصل تئاتر کمدی ارائه داده و در نهایت ۱۲ نفر به بخش رقابتی راه خواهند یافت.

وی با بیان اینکه برآیند این دوره به حضور در بخش جشنواره اصلی منجر می شود، گفت: افتتاحیه این دوره آموزشی ۲۸ فروردین ۹۸ همزمان با میلاد حضرت علی اکبر (ع) و اختتامیه آن ۳۱ فروردین ۹۸ همزمان با میلاد امام زمان (عج) با حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر در قالب جشن های شعبانیه برگزار می شود.

گفتنی است، در پایان این جشنواره از ۵ هنرمند تقدیر به عمل خواهد آمد.

اخبار مرتبط