رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۲۱ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 25 June

خبراستان: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با خانواده شهید «حجت الله ملاآقایی» در قرچک دیدار و گفتگو کرد. به گزارش راوی امروز، ذوالفقاری رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران به همراه شهبازی قائم مقام، حجت الاسلام صالح آبادی، نماینده ولی فقیه در سازمان و علی محمد حسینی رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان قرچک روز دوشنبه ۱۷ […]

خبراستان: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با خانواده شهید «حجت الله ملاآقایی» در قرچک دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش راوی امروز، ذوالفقاری رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران به همراه شهبازی قائم مقام، حجت الاسلام صالح آبادی، نماینده ولی فقیه در سازمان و علی محمد حسینی رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان قرچک روز دوشنبه ۱۷ دی ۹۷ در جریان سفر به این شهرستان با حضور در منزل شهید حجت ملاآقایی با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفت وگو کردند.

ذوالفقاری در دیدار با خانواده شهید ملاآقایی گفت: اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون ایثار و از خود گذشتگی شهدا و خانواده معظم آنهاست که برای اعتلای نظام، از هستی و سرمایه خود گذشتند.

ذوالفقاری ضمن گفت وگوی صمیمانه با خانواده شهید ملاآقایی و یادآوری ایثارگری ها و جانفشانی های ایشان، با اهدای لوحی تجلیل و قدردانی کرد و گفت: خانواده شهدا با تربیت و تشویق فرزندان خود برای جهاد و شهادت در راه خدا، وظیفه بسیار بزرگی را انجام دادند و همین حضور و فداکاری شهیدان منجر به حفظ کشور شد.

شهبازی قائم مقام سازمان نیز با بیان درود بر روح امام و شهدای گران قدر جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: فرهنگ شهادت و ایثار در کشورمان نهادینه شده و همین فرهنگ، نظام جمهوری اسلامی و کشور را در برابر گزند هر آفتی بیمه کرده است.

حجت الاسلام صالح آبادی، نماینده ولی فقیه در سازمان، شهدا را سلسله پیوسته ای توصیف کرد که از صدر اسلام تا کنون خون خود را نثار حفظ کیان اسلام کرده اند و اظهار داشت: ایران اسلامی امنیت و اقتدار خود را مدیون شهدا است و خانواده این عزیزان حق عظیمی بر گردن مردم و مسئولان دارند.

گفتنی است، شهید حجت الله ملاآقایی فرمانده تیپ مهندسی رزمی جنگ جهاد سازندگی استان تهران، آذر ۱۳۶۶ در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

اخبار مرتبط