رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۲۱ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 25 June

خبراستان: فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: در صورت تأمین اعتبار ورزشگاه ۵ هزار نفری پاکدشت تا ۲ سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، هادی تمهیدی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان پاکدشت که  با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران برگزار شد با اشاره به مشکلات تکمیل کمربندی این شهرستان […]

خبراستان: فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: در صورت تأمین اعتبار ورزشگاه ۵ هزار نفری پاکدشت تا ۲ سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، هادی تمهیدی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان پاکدشت که  با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران برگزار شد با اشاره به مشکلات تکمیل کمربندی این شهرستان اظهار داشت: مشکلات مربوط به کمربندی شهرستان پاکدشت نیازمند نگاه جدی به ویژه در بخش تغییر کاربری اراضی است.

وی سپس با اشاره به کمبود سرانه‌های درمانی و بهداشتی این شهرستان بیان کرد: شهرستان پاکدشت با جمعیت 450 هزار نفر در ارائه خدمات درمانی به شهروندان و تکمیل بیمارستان زعیم با مشکلات فراوانی روبه‌رو است.

فرماندار شهرستان پاکدشت همچنین افزود: اقدامات اولیه در زمینه احداث قطار شهری و ورزشگاه 5 هزار نفری شهرستان صورت گرفته که در صورت تأمین اعتبار تا 2 سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

بیشتر بخوانید

تمهیدی در ادامه با اشاره به لزوم بهره‌گیری از سمن‌ها در موضوع برخورد با آسیب‌های اجتماعی تصریح کرد: تلاش داریم تا با بهره‌گیری از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد اقدامات مفیدی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی در سطح شهرستان پاکدشت صورت پذیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ساختمانی برای استقرار دفاتر احزاب و شورای مشورتی جوانان استان درنظر گرفته شده است که در دهه مبارک فجر افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

اخبار مرتبط