رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۲۱ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 25 June

خبراستان: به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ حسین عباسی فرماندار پیشوا از خدمات ارزنده و تلاش شبانه روزی راهداران شهرستان پیشوا قدردانی نمود. احمد حسینی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پیشوا در این خصوص گفت: با توجه به بارشهای پی در […]

خبراستان: به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ حسین عباسی فرماندار پیشوا از خدمات ارزنده و تلاش شبانه روزی راهداران شهرستان پیشوا قدردانی نمود.

احمد حسینی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پیشوا در این خصوص گفت: با توجه به بارشهای پی در پی روزهای اخیر با تلاش بی وقفه راهداران، خوشبختانه تمامی محورهای مواصلاتی شهرستان پیشوا باز و کاربران جاده ای از ترددی ایمن و مطلوب برخوردار و تا کنون هیچ گونه انسداد مسیری رخ نداده است.

وی در ادامه افزود: در همین راستا حسین عباسی فرماندار محترم شهرستان پیشوا به اتفاق هیئت همراه طی بازدید از اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پیشوا از خدمات ارزنده و تلاش های شبانه روزی همکاران و راهداران شریف این اداره قدردانی نمودند.

گفتنی است: در ادامه این دیدار فرماندار و هیئت همراه از امکانات، تجهیزات، ماشین آلات راهداری و سوله نمک اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پیشوا دیدن بعمل آوردند.

اخبار مرتبط