رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۱۸ شعبان ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 24 April

خبراستان: مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران با اشاره به لزوم همکاری و مساعدت مسئولان استانی و شهرستانی برای ساخت مرکز توانبخشی گفت: ساخت مجتمع توانبخشی پیشوا تسریع شود. به گزارش “ایثار”؛ عبدالله مرتضوی در جلسه بررسی مجتمع توانبخشی پیشوا که در فرماندار این شهرستان برگزار شد با اشاره به ضرورت احداث مرکز توانبخشی اظهار داشت: […]

خبراستان: مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران با اشاره به لزوم همکاری و مساعدت مسئولان استانی و شهرستانی برای ساخت مرکز توانبخشی گفت: ساخت مجتمع توانبخشی پیشوا تسریع شود.

به گزارش “ایثار”؛ عبدالله مرتضوی در جلسه بررسی مجتمع توانبخشی پیشوا که در فرماندار این شهرستان برگزار شد با اشاره به ضرورت احداث مرکز توانبخشی اظهار داشت: با احداث این مرکز توانبخشی بسیاری از خدمات تخصصی درمانی به خانواده معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران استان تهران و استان های همجوار نظیر استان های سمنان و البرز ارائه خواهد شد . وی بیان کرد: کلیه خدمات ارائه شده این مرکز به خانواده معظم شهدا و ایثارگران رایگان خواهد بود البته باید همه مسئولان کمک کنند تا شرایط و امکانات ساخت این مرکز فراهم شود تا هر چه زودتر جامعه ایثارگری از این خدمات بهره مند شوند. مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران تقویت فرهنگ ایثار و شهادت را ضروری دانست و افزود: با توجه به وجود مضجع مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) در پیشوا احداث مجتمع توانبخشی بن می تواند خدمت شایسته ای را به خانواده های معظم ایثارگران ارائه دهد. مرتضوی در پایان خاطرنشان کرد: امید است با همراهی مسئولان استانی و شهرستانی هر چه سریعتر اقدامات عملیاتی ساخت این مرکز ایجاد شود و بعد از چندین سال به مرحله اجرایی برسد.

اخبار مرتبط