رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۱۷ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 22 May

خبراستان: مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین گفت: رئیس فدراسیون والیبال میهمان ویژه بازی دو تیم شهرداری ورامین و شهرداری گنبد در سالن سرپوشیده شهید گل عباسی است. رضاخانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ورامین اظهار داشت: در بازی شهرداری ورامین و شهرداری گنبد که در سالن سرپوشیده شهید گل عباسی برگزار می‌شود […]

خبراستان: مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین گفت: رئیس فدراسیون والیبال میهمان ویژه بازی دو تیم شهرداری ورامین و شهرداری گنبد در سالن سرپوشیده شهید گل عباسی است.

رضاخانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ورامین اظهار داشت: در بازی شهرداری ورامین و شهرداری گنبد که در سالن سرپوشیده شهید گل عباسی برگزار می‌شود احمد ضیایی رئیس فدراسیون والیبال میهمان ویژه این بازی خواهد بود.

خانی با اشاره به اینکه در ابتدای این مسابقه از زحمات بازیکن ارزنده و پشت خط زن تیم ملی والیبال تجلیل می‌شود گفت: از سید مهدی بازار گرد که دو دوره به‌عنوان بازیکن ارزشمند آسیا انتخاب‌شده و در کارنامه خود بازی در تیم‌های والیبال پیکان سایپا پگاه و کاپیتانی تیم شهرداری ورامین را دارد قدردانی خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین در ادامه گفت: از همه تماشاگران فهیم ورامین می‌خواهم که با حضور در ورزشگاه شهید گل عباسی تیم شهرداری را تشویق کنند تا بااقتدار تمام از سد تیم شهرداری گنبد عبور کنیم.

وی در پایان گفت: با پیروزی که در هفته پایانی نیم‌فصل اول مقابل شهرداری گنبد به دست آوریم قهرمان نیم‌فصل مسابقات لیگ برتر والیبال کشور یادبود شهید حججی خواهیم بود.

اخبار مرتبط