رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۱۷ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 22 May

خبراستان: نقاشی یاد و نام شهدای خبرنگار به‌پاس زحمات خبرنگاران در سطح شهر قرچک ترسیم شد. به گزارش راوی امروز،  محسن خرمی شریف بعد از ظهر سه شنبه ۱۳ آذر ۹۷ در حاشیه بازدید از مراحل اجرای طرح نقاشی یاد و نام شهدای خبرنگار در قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به‌منظور ترویج هنرمندانه فرهنگ […]

خبراستان: نقاشی یاد و نام شهدای خبرنگار به‌پاس زحمات خبرنگاران در سطح شهر قرچک ترسیم شد.

به گزارش راوی امروز،  محسن خرمی شریف بعد از ظهر سه شنبه ۱۳ آذر ۹۷ در حاشیه بازدید از مراحل اجرای طرح نقاشی یاد و نام شهدای خبرنگار در قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به‌منظور ترویج هنرمندانه فرهنگ ایثار و شهادت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و به‌ویژه شهدای خبرنگار و آشنایی مردم و به‌ویژه جوانان با شهدای با بهره‌گیری از توان و ظرفیت هنرمندان، نقاشی با موضوع یاد و نام شهدای خبرنگار با هنر نقاشی به تصویر کشیده شد.

وی افزود: با توجه به اینکه جامعه رسانه‌ای دشت ورامین زحمات بسیاری در جهت انتشار اخبار و اقدامات شهرداری و دیگر مجموعه‌های شهرستان و در جهت پاسداشت خبرنگاران و اهالی مطبوعات نقاشی یاد و نام شهدای خبرنگار ترسیم شد.

شهردار قرچک خاطرنشان کرد: این کار تنها برای سپاس و ارج نهادن به خدمات صادقانه خبرنگاران و گرامی داشتن مقام اهالی قلم در شهر صورت گرفت.

خرمی شریف بابیان اینکه با نقاشی و رنگ‌آمیزی دیوارهای شهر قرچک تازه گرفت، اظهار کرد: به‌منظور زیباسازی و ایجاد جلوه‌های بصری در معابر اصلی شهر، دیواره‌ها و نماهای قرچک با اجرای نقاشی دیواری توسط هنرمندان با جلوه‌های زیبا انجام شد.

وی با بیان این که نقاشی دیوارها و نمای ساختمان‌ها از تکرار و یکنواختی شهر برای مردم جلوگیری می‌کند، افزود: زیباسازی بصری با نقاشی‌های زیبا و متنوع یکی از راهکارهای اساسی در آرامش بخشی و تلطیف فضای شهری است.

شهردار قرچک اضافه کرد: توسط واحد زیباسازی معاون خدمات شهری شهرداری، ایجاد جلوه‌های بصری با نقاشی دیوارها و ساختمان‌های شهر قرچک به‌صورت مستمر انجام شد و شهر جان تازه گرفت.

خرمی شریف بیان داشت: برخی دیوارهای قدیمی در معابر شهری بدمنظر بودند و لزوم ساماندهی و زیباسازی این دیوارها در دستور کار قرار گرفت و به‌منظور بهسازی نمای شهری، دیوارهای فرسوده رنگ‌آمیزی و طراحی شد.

وی اظهار کرد: این اقدام به‌منظور زیباسازی و فرهنگ‌سازی انجام می‌گیرد و تمامی دیوارها و نمای ساختمان‌هایی که دید و منظر خوب دارند به تصاویر زیبا مزین شد که این طرح تاکنون موردپسند و استقبال شهروندان قرارگرفته و مردم با پیشنهادها و نظراتشان در این کار به ما کمک کنند و ما هم پیشنهادهای آنان را مدنظر قرار می‌دهیم.

شهردار قرچک از شهروندان خواست از نصب پوستر، تراکت و هرگونه تبلیغات بر روی دیوارها و معابر شهری خودداری نمایند.

اخبار مرتبط